Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt olyan ember aki...

Van itt olyan ember aki trance sítlust szeretni?

Figyelt kérdés
Armin van buuren régi tiesto meg végulis a mai is tehát trance és edm stílusban :D csak mert ismerkednék :D valamit olyan aki szeretne elkezdeni dj pályát esetleg produceri munkát mert én benne lennék van valamennyi cuccom is pioneer 800 meg ilyenek. ja amúgy Bács-Kiskun megyén bellül érdekelne :D

2018. júl. 25. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szeretem a Trance-t. De csakis a Hitech-et :P
2018. júl. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagyunk páran
2018. júl. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és valaki akkor nem akar belekezdeni velem? esetleg produceri munkába? Fl studiót használok
2018. júl. 27. 12:24
 4/4 anonim válasza:
100%
Én kb 20 éve vagyok trance rajongó, vallásomnak tekintem. Volt időszak, amikor lényegében az életemet mentette meg, mert erőt adott. Elmondhatatlan mit érzek, amikor hallgatom, főleg az upliftinget. Sokan mondják a trance is csak tuctuc és gépzene, pedig közel sem az. Sokkal több köze van a komolyzenéhez, mint azt sokan gondolnák. Kb a trance-et tudnám utoljára feladni az életemben. :) 33/F
2018. nov. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!