Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rossz ember vagyok?

Rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

legjobb barátnőmmel összevesztem kb fél évig voltunk így nagyon haragban, egymásra se néztünk, pedig egy suliba járunk. Ezután ő kezdeményezett, bocsánatot kért és kibékültünk. Egyáltalán nem olyan a viszonyunk mint régen, de azért elég jóba vagyunk.

Egyik ismerősöm szerint végtelenül kétszínű vagyok/vagyunk mert hogy mikor még rosszba voltunk elhordtuk egymást mindennek. Ez azért nem teljesen így van, valóban nem volt jó véleményünk a másikról, de a közös baráti körünket nem próbáltuk a másik ellen fordítani meg nem voltak rosszindulatú cselekedetek vagy “bosszú”. Inkább csak elkerültük egymást jó távolról.

Valóban baj lenne hogy egy ilyen hosszantartó harag után viszonylag jóban vagyunk? kétszínű vagyok?


2018. júl. 9. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

a cselekedeteid alapján,illetve azok indokai alapján el tudod dönteni,hogy milyen ember vagy.

pl nem mindegy hogy azért ütsz meg valakit,mert olyan kedved volt,vagy valami okod is volt rá,például ő ment neked.

2018. júl. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindennek oka van,nem irtad le miért..valamiért megutáltátok egymást...de igy ebből megmondani nehéz.
2018. júl. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kétszínű szerintem akkor lennél, ha most, hogy már "hivatalosan" jóban vagytok, hordanád el mindennek a háta mögött. Akkoriban amit mondtál, azt úgy is gondoltad, és előle sem titkoltad, hogy problémád van vele, de azóta megváltozott a helyzet. Előfordul az ilyesmi.
2018. júl. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
megfordítom, és a választ te tudod: Valóban jó lenne, ha a volt (vagy jelenlegi) legjobb barátnődre életed végégig haragudnál egy akár nem is nagy dolog miatt úgy, hogy mindvégig te lennél bosszús, mérges; tényleg olyan nagy szemétséget csinált, hogy meégréné így élni?
2018. júl. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!