Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kéne tennem ebben a...

Mit kéne tennem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A barátaimmal egy időben minden rendben volt majd egy időtől fogva elkezdtek lerázni nem keresni. Másoktól azt hallottam veszekedés volt de semmi ilyesmiről szó se volt. Ha náluk kérdezek rá a dolgokra azt mondják nincs semmi. Magamban kell keresnem valamit amiért nem keresnek vagy inkább törődjek bele hogy nem is voltak igazán a barátaim. (Minden az után kezdődött hogy a csapat egyik tagja edzés megszállott lett és az összes többi srác az ő talpa nyomát követi én meg nem.) Azóta minden kapcsolatot megszakitottak velem és ha találkozunk még csak oda se fordulnak.

2018. júl. 25. 18:19
 1/2 NagyPamela válasza:
Ha egy barát még ha kérdezed sem mondja el,és bunkózik akkor nem igazi barát.Szerintem hagyd.
2018. júl. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Klikkesedésről van szó. Rámozdultak teljesen az edzésre meg a táplálkozásra és mivel nem akarsz benne lenni a közös faszméregetésben ezért kiestél a pixisből. Ez történt. Tudom hogy ez most szar érzés, de próbálj meg túlendülni rajna. Azért történt, mert a barátaid óvodás szinten gondolkodnak a világról, te meg nem. Előbb utóbb sajnos megtörtént volna más miatt. Nálunk is megtörtént.
2018. júl. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!