Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért jó az két fiúnak, hogy...

Miért jó az két fiúnak, hogy társaságban mindig játszák a meleget? 17/l

Figyelt kérdés

Nem melegek, de mindig ezzel szórakoznak, poénkodnak.

Pl ha ülünk valahol, az egyik rosszkedvű, akkor a másik megsimogatja a fejét, és azt mondja nyugi este lesz0plak, majd jobb lesz.


Vagy ha valami buli van, és valakiknek egy ágyban kell aludni mert kevés hely van, akkor általában ők azok. Akkor olyanokat mondanak egymásnak, hogy csak figyeld meg reggel úgy fogsz sz@rni hogy mégcsak érezni sem fogod, meg hogy aztán éjjel nehogy hangosan nyögj nekem....

Volt hogy elmentünk pizzázni, az egyiknek kellett volna valami, megkérte a másikat hogy adja oda neki. Erre megkérdezte, hogy milesz ha nem adom oda? Jött a válaz hogy “akkor úgy megkukizlak hogy szétrepedsz”.

Meg van amikor beszólogatnak egymásnak, pl hogy akkora a farkad, hogy egy kisegér sem érezné meg....


Mondjuk mi meg jókat röhögünk rajtuk, tök poénosan csinálják az egészet.



2018. júl. 28. 09:58
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
23%
Én már fenn sem akadok ezen. Nem tudom hogy ez miért jó nekik,de nekem is van két osztálytársam akik pont ugyan ezt csinálják előttünk csak ők lányok. Lehet az miatt csinálják hogy mindenki rájuk figyeljen. Feltűnési viszketekség.
2018. júl. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
26%
Vagy túlkompenzálják a valódi érzéseiket vagy feltűnési viszketegségük van.
2018. júl. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%
gondolom mert poén
2018. júl. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%
Csak poén az egész. Mi is csináljuk. Senki se gondolja komolyan.
2018. júl. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
15%
Divatbu zik és közönséges bunkók. Azt hiszik poén ,pedig csak undorító.
2018. júl. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
76%
sok karót nyelt. baráti társaságba miért ne férne bele az iylesmi? egyszerűen egyszer már bejött,rájuk ragadt és felvállalták ezt a műsort ők ketten ennyi.
2018. júl. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
Te is írtad kérdező, hogy ezeken jókat szoktatok nevetni, na ezért csinálják.
2018. júl. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
16%
Nyilván proli tanulatlan ostoba félállati társaságban az a hatalmas poén ,ki kit rak seggbe ,de kulturált emberek közt megvetendő.
2018. júl. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
15%
Van bennük biszex hajlam ez biztos.
2018. júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
39%

No akkor .a kulturáltságról csak anyitt h a humortalan fa pofákra még a kutyase kiváncsi!

Én magam is nagyon szeretem a vicet és szeretek jókatnevetni a haverokal .Mi is régebben el lőtünk pár ilyen poént de csak is a humor miatt mivel szeretünk jókat nevetni ha éppen aszt találtuk vicesnek

Az tény h a haverjaid kicsit túlzàsba viszik,ahogy aszt te is le írtad,de nics ebben semi különös ,csak neves velük együtt enyi .

Akiben pedig nincs humorérzék az húzza le magàt a klotyón!!!!! Kúlturáltság..............pffffg

2018. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!