Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdek barátság lenne?

Érdek barátság lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Úgy érzem rosszul választom meg a körülöttem levő embereket.

Dolgozom már 5 teljes éve. Most tettem le sikeres jogsit tavasszal.Azóta megvettem életem első kiskocsiját. Azóta az egyik "barátnőm"csak akkor keres,ha valamit szeretne a városba,vagy találkozni szeretne velem,de természetesen a nagyvárosba ,amihez szintén az kell,hogy bekocsikázzunk.Pár hete nemet mondtam,de felajánlottam,hogy itt csináljunk helyi programot,amihez mehetünk gyalog vagy esetleg bicajozhatunk.Persze hírtelen még se ért rá. Pár napja megint eljátszotta,hogy felvihetném Pestre,ahol új profi képeket csinálhatnék róla (hobby fotózom egy jobb géppel). Nemet mondtam,mert melóztam és fáradt voltam.Azonban szintén felajánlottam a helybeni találkát,amire már választ se kaptam és kb 5 napja hírét se hallottam a "barátnőmnek".

😔 Lehet még a mai világba olyat találni,aki nem csak kihasználja a másikat?



2018. júl. 29. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Fehér holló is van, csak kevés. Ez van, én is inkább egyedül vagyok. Ha kell valami, hívok embert-kifizetem.
2018. júl. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden barátság érdekbarátság. Ha más nem is, akkor az az érdeked, hogy jól érezd magad, és nyilván akivel nem érzed jól magad, azzal nem barátkozol.
2018. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 he84 ***** válasza:
49%
Nem minden barátság érdekbarátság! Én biztos nem használok ki soha senkit, nem tettem, nem teszem és nem is fogom. Mindenesetre nem jó általánosítani, mert azt nem állíthatja senki, hogy a legtöbb ember, vagy minden ember csak kihasználja a másikat. Ehhez a Földön minden embert alaposan ismerni kéne ebben, ám ez lehetetlen. Sajnos ilyen lányt fogtál ki kérdező, ez van. Lányoknál is, fiúknál is van mindenféle. Ha úgy látod, hogy csak kihasznál, akkor többé ne foglalkozz vele! Bár azért előtte talán egyszer érdemes lenne vele ezt megbeszélned, megérdeklődnöd nála. Persze te tudod.
2018. júl. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A "barátnőd" tényleg csak ingyen taxinak néz, én megszakítanám vele a kapcsolatot.
2018. júl. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!