Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Minden áron követeli hogy...

Minden áron követeli hogy barátok legyünk! Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Van egy "legjobb barátnőm" (egyáltalán n nevezhető annak) akivel múlt tanévben (2017/18) lettünk nagyon jóban. Eleinte minden tök jó volt, majd egyik pillanatról a másikra elkezdett mindenért bőgni, bunkó volt, szinte le se szart. Én meg mondtam hogy ez így nem mehet tovább, összevesztem vele, aztán suliban nagyszünetben elkezdett bőgni mint az állat, persze minden tanár odajött hozzá, hogy "jaaaj mi történt?" és akkor persze megint én voltam a rossz. Később "megbeszéltük", én mondtam hogy lehetünk jóban de nem leszünk bffek meg ilyesmi. Ő erre azt mondta, "ő vagy bff lesz velem vagy semmi mert nem tud velem haverkodni mert mindig az jut majd eszébe h mi egykor legjobb barátok voltunk" én erre mondtam hogy jó akkor legyünk bffek de igazából nem azok, csak annak hívjuk vagy h mondjam. Június 15-én mikor utolsó nap volt a suliban szintén le se szart mert elvolt egy másik barátjával. Magyarul csak akkor van velem mikor épp szüksége van rám, utána meg eldob. Még júniusban de már nyáriszünetben volt iskolás kirándulás amire én nem mentem mert beteg voltam. Aztán egy másik barátomtól hallottam (akiben megbízok és nem hazudik nekem) hogy ezt beszélte a "bffem" valakivel: "-Xy(én) hol van? -Nem tudom de nem is érdekel meg vagyok nélküle" Évzárón meg otr izélt hogy "jaaj de hiányoztál kiránduláson miért nem jöttél? stbstb." Én nagyon nem szeretnék vele lenni mert ez a barátság már nem működne így. De ő minden áron azt akarja hogy barátok legyünk. Mit tegyek?

2018. aug. 6. 11:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Legyél a barátja ha ezt kívánja nem baj. Legfeljebb te is leszarod ahogy ő téged ennyi. Tudod mi a helyzet mikor vagy fontos neki stb. így fogadd el. Ne bonyolítsd túl. Olyan barátok vagytok amilyenné ő tette. Ennyi
2018. szept. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!