Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek oka van ezért...

Szerintetek oka van ezért megharagagudni a legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Júliusban említettem a barátnőmnek,hogy majd átmentünk Mórahalom rá (ő akkor még nem volt sose). Egy idő után mondtam neki,hogy talán inkább jobb lenne, ha csak a szomszéd város medencéjébe mennénk fürödni,mert olcsóbb. (Külföldi magyarok vagyunk). Egyszerűen úgy éreztem,hogy ezt a költséget nem engedhetem meg magamnak,mivel óvatosan kell bánnom a pénzzel,mert szeptemberben újra kezdődik az egyetem,és az is sok költséggel jár,ösztöndíjat pedig leghamarabb decemberben fogunk kapni. A szomszéd város medence pedig lényegesen olcsóbb,de ő ezt nem érti meg,mert az apukája 7 éve ígéri neki,hogy majd elviszi Mórahalom rá a gyógyfürdőbe. Én egy szóval nem ígértem meg, csak azt mondtam, "lehet róla szó". És felkapta a vizet,semmi megértés nem volt benne,pedig ő is egyetemista,csak másik városban. Ugyanazt az ösztöndíjat kapja,amit én.


Ezelőtt napi szinten beszélgettünk facebook-on,meg még találkoztunk is,mostmár csak akkor beszélgetünk, ha én írok neki. Legutóbb kérdeztem tőle,hogy haragszik-e, azt mondta nem,pedig nem úgy viselkedik.


Megoldotta a Mórahalmot,mert láttam facebook-on,hogy feltöltötte.


Mit gondoltok? Írogassak neki vagy hagyam rá? Mi a véleményetek?


15 éves barátságról beszélünk. Mi huszon-évesek vagyunk mindketten.



2018. aug. 6. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Neked van okod megsértődni nem neki. Ha te a pénzeddel okosan akarsz bánni, akkor a te dőntésed, amúgy se értem miért kellett feltétlen az a fürdő. Barátnőd valaga alá mindent odaraknak? Akkor szoktak ilyen elkénysztetett hetcegnőként duzzogni.
2018. aug. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,valóban mindent a valaga alá tettek a szülei gyerekkora óta. Mindig teljesítették a kívánságait,csak ép a Mórahalom maradt ki,és nem tudja megérteni,hogy most nekem kivitelezhetetlen. Mondtam neki hogy oda télen is elmehetünk,amikor megkapjuk az ösztöndíjat (3 javít egyszerre,mivel az első mindig késik), de neki nem jó télen,mert hideg van. Hiányzik belőle is magyarázott neki,hogy fedett,meleg van bent,stb, nem érti meg. Azt a választ kaptam,hogy "akkor te menj télen".
2018. aug. 6. 14:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért,3 havi ösztöndíjat akartam írni.
2018. aug. 6. 14:24
 4/5 A kérdező kommentje:
*hiába magyarázom neki
2018. aug. 6. 14:25
 5/5 anonim ***** válasza:
64%

El nem tudom képzelni, hogy tényleg egy huszonévesről van szó... (nem azt mondom, hogy nem állítasz igazat, hanem tényleg, nem tudom elképzelni, létezik ilyen) Ha egy 10 éves gyerek haragszik meg az ilyenen, na de hogy egy 20+... Te sértődhetnél meg rá.


Alapjáraton véve, ez csak egy fürdő. Nem kéne emiatt a hiszti. Meg akkor elmentetek volna egy egyszerű kis lazításra egy olcsóbb helyre. Hisz még is csak az a lényeg, hogy együtt töltötök egy kis időt.


Én ráhagynám. Az ilyen miatt én nem idegesíteném fel magam. Elég gyerekes a barátnőd. Talán belátja egyszer, hogy elég gyerekesen viselkedik, és nincs joga megharagudni rád ezért.

2018. aug. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!