Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elveszitettem a legjobb...

Elveszitettem a legjobb barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 éve elválaszthatatlanok voltunk. Előtte is beszéltünk, de nem voltunk legjobb barátnők. Mindent együtt csináltunk, számíthattunk. Anyukám míg betegeskedett, és a halálakor is számithattam rá. Én is támogattam mindenbe, ha a párkapcsolata tönkre ment, vagy mikor a családjával van gond. Most semmi kommunikáció nincs közöttünk. Belépett egy harmadik lány, aki életvidám, bulizos, mindig iszik. És vele van most el, ő is olyan let. És kérdeztem mi van vele? Ő csak azt mondta ne várjam hogy olyan legyen mint régen.

Nem tudom. mit hibáztam? Mit csinálok rosszul? Miért dob el?

Nagyon fontos, és nagyon szeretem.



2018. máj. 8. 14:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el . Ami megtörtént az megtörtént. Lépj túl rajta.
2018. máj. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Iskolába is egyedül vagyok. Olyan magányosnak érzem magam
2018. máj. 8. 14:43
 3/19 anonim ***** válasza:
52%
Keress új barátot! Nem te tehetsz róla, hogy szétváltak az útjaitok. Ő került rossz társaságba.
2018. máj. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Rossz társaságba került, de nem akarom hogy baja legyen. Szó szerint beképzelz let, nem lehet már vele beszélni :(
2018. máj. 8. 14:48
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem te hibáztál és nem vagy érte felelős. Önmagáért felelős. Te csak új barátnőt tudsz keresni.
2018. máj. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak. :(

Rővid távú örömöt szerez magának a YOLO felfogású lánnyal.

Vagy rájön,hogy ez nem neki való (majd egy lerészegedés/részeg fiú után),vagy folytatja,és elk.rvásodik.

A könyvekben persze mindig happy end a vége az ilyeneknél. De ha valaki elissza az eszét,vagy eldobja egy hülyéért,annak nehezen fog visszatérni.

Próbálj meg addig is barátkozni. Ha meg esetleg ténylegesen rájön,hogy rossz útra tévedt,és veled akar maradni,akkor adj neki még egy esélyt. De nem többet. Utána már nem éri meg.

Nem te vagy a hibás miatta. Barátkozz addig is,ők segíteni fognak ezen a "gyászon".

2018. máj. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Hát remélem csak rövid távú. Végzősök vagyunl, a barátságunk ennélkül is nagy próba alatt lesz. De evvel tudom hogy megszűnik.

Igazatok van. És köszönöm a válaszokat.

A legnagyobb probléma hogy már vele nem tudok önmagam lenni.

2018. máj. 8. 15:15
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem tudsz önmagad mellette lenni? Vagyis rossz hatással van rád?

Figyelj,ha ezt tudod,akkor be kell látnod,hogy nem érdemes vele foglalkozni.

Majd ha megtér az esze,akkor legfeljebb.

Nem kell lealacsonyodni a kannás borok közé,és térden csúszni a barátságotokért.

Lehet,hogy trauma érte,ezért piál az új barátnőjével.

Ezt valahogy tudakold ki.

Ha meg csak úgy ott hagyott,vagy elcsábította a másik tőled,de ő meg akkor nem akart veled kapcsolatot ápolni,akkor hagyjad.

2018. máj. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Én nem tudok olyan laza lenni. Nem tudok a piáról úgy beszélni, mint ha az lenne az életem. Én komolyabb vagyok. És ők meg ilyeneket mondanak egymásnak hogy: d*gölj meg, meg facebookra a képükhöz is olyat ír hogy pl: a r*hadékkal.

Én nem tudom, de bár egy kis tiszteket lehetne. Vagy is szerintem.

2018. máj. 8. 15:25
 10/19 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem ez visszafordíthatatlan,ne haragudj.

A közel jövőben nem fog ebből kihátrálni.

Most kicsit k.rváskodik,menőnek mutatja magát. Próbálja azt tenni,mint a többi hasonló éretlen agyhalott.

Egyszerűen ezt tartja jó megoldásnak,mert úgy érzi,hogy melletted nem bontakozhat ki,és te mindenben meggátolod.

Két féle felfogású ember vagytok. Te elítéled az alkoholizmust,ő nem. És az a gond,hogy ezt nem tudjátok megbeszélni,mert nyakig benne van.

Nem fog rád figyelni,nem hatsz már rá,nem tudod kihúzni belőle.

Sajnálom.

2018. máj. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!