Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan változtassak ezen a...

Hogyan változtassak ezen a szerencsétlen kapcsolatkiépítési szokásomon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Erről az egészről egy regényt tudnék írni de próbálom rövidre fogni és a lényegre térni. Szóval, eleinte tök jól megy az ismerkedés, barátkozás, de mikor elkezd komolyabbra fordulni, (úgyértve hogy szorosabbá kezd válni a barátság) akkor én mintha behúznám a kézi féket, talán ez a megfelelő kifejezés arra amit csinálok, de egyébként nagyon furcsa módon. Konkrétan elkezdem "játszani az agyam" és megtartom a távolságot, nemet mondok mindenre, tök random elkezdek gorombáskodni stb... látszólag már nem tartom fent az érdeklődést, és elvárom mindig a másik nyisson felém, és ha megtörténik, elutasítom, ha nem akkor pedig az a baj. Talán azért csinálom, mert félek hogy csalódás fog érni, de emellett szeretnék barátkozni és ezért csinálom "se veled se nélküled" hülyeséget, meg nem akarok túl nyomulós lenni sem, szóval egy csomó hülyeség zajlik le az agyamba. És igen, pontosan tudom, hogy ez normális, de szeretnék rajta változtatni. Kérlek adjatok tanácsokat, írjatok le bármit ami erről az egészről eszetekbe jut, és talán segítene. Találkoztatok már ilyen esettel? Esetleg ti is szoktatok így gondolkodni? Vagy én vagyok az egyetlen ilyen idióta?

Szép hétvégét!



2018. aug. 11. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Félsz az elöteleződéstől, mert tudod, hogy onnantól kezdve a felelőséget nem tudod magadról lerázni, és míg élsz-ha csak a másik ember olyat nem tesz(árulás stb)-te kitartasz az adott ember mellett.Jóban-rosszban,igaz önzetlen barátsságban, ilyet keresnek az emberek milliói, és te pont olyan vagy. Ezért inkább a háttérbe húzódsz, vissza a csigaházba. Aztán ha valaki nagyon erős akaratú, és kiszúrta, és töretlenül jön, és kopog előbb utóbb beengeded a piciny világodba. Mint azokat akik igy jöttek.
2018. aug. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1+ Jah, és ne változtass, mert az már nem te lennél.
2018. aug. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy nehezen szavazol bizalmat az embereknek. Legfontosabb a nyitottság, aztán a jó barátságok is bekopogtatnak hozzád.
2018. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudatosan figyeld magad, és ha hülyeséget készülsz csinálni, akkor vedd észre és ne csináld. Vedd lazára egy barátság gondolatát szerintem, nem kell feltétlenül szorosra fűzni a szálakat. Elég nagy zűr van a fejedben, hallod...
2018. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha hínak kapcsolódj be. Hasonló eset vagyok én is és nincs más megoldás :/
2018. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!