Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Idegenemet jobban érdeklem,...

Idegenemet jobban érdeklem, mint a barátaim?

Figyelt kérdés

Akiket barátnak hittem, nem is érdeklem őket. Nevetni jó vagyok, ennyi. Mindig én keresem őket, vagy leráznak pár szóval. Nem is tudják mi van velem. Van jön pasi, vagy csaj, és el is vagyok felejtve. Vagy csak magukról beszélnek.


Nemrég elmentem egy spontán találkozóra, tök idegenekkel. Tök jól elvoltam, ismerősnek is ök jelöltek stb. Szimplán ghostingolnám az összes ismerősöm.


Nagyon unom ezt az állapotot, mit tehetnék? 25f


2018. aug. 16. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Barátkozz az újonnan megismert emberekkel.

A régebbieket hanyagold kicsit, aztán majd meglátod, hogy ők keresnek-e, ha te nem keresed őket.

Ha pedig bánt valami, szeretnéd elmesélni, akkor nem kell várni, hogy rákérdezzenek, csak meséld el nekik. Ők is ezt teszik. És ezért is vagytok barátok, mert elmondhatjátok egymásnak az érzéseiteket, nem kell udvariassági köröket futni, mert várni, hogy vajon rákérdeznek-e arra, amire te gondolsz.

2018. aug. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Zárd le az érdekkapcsolatokat és nyiss kifelé.
2018. aug. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sokszor a "barátok" már ismernek téged, de az ilyeneket nem nevezném "barátnak" inkább haver vagy cimbora :D.A barátok se mindig azok lesznek akikkel el tudsz akármiről beszélgetni az csak úgy kialakul. Nem vagyunk tökéletesek, mindenkinek vannak hibái. A barát beléd fog kötni, belédrug és köcsög is lesz veled, de mégse úgy mint egy ellenségével hanem mint egy baráttal. Az hogy az idegenekkel jól elvagy az csak annyit jelent hogy te se akarnád megmutatni milyen a valódi arcod. Te is csak a jó oldaladat szeretnéd megmutatni minden embernek. Ezért tudsz elbeszélgetni az ismeretlen emberekkel. Úgy látszik te olyan "barátokra" vágysz akik fogják a kezed mindig. Sajna a világ nem ilyen és ezt kb csak egy kapcsolatban tudod véghezvinni. :D ott se mindig mert nem lehetsz mindig együtt a csajjal se :D

Ha nagyon unod ezt az állapotot . Ismerkedj új emberekkel és beszélgess velük .Vagy pedig szervezz több programot a barátokkal :D.

2018. aug. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Basszus elírtam *idegeneket akart lenni.
2018. aug. 16. 10:41
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen persze meg az idegenek azert is kedvesebbek, hogy jobb megitelesuk legyen, de tok megalazo, hogy a sajat barataim, akiken 5-10 eve ismerek, total nem erdeklem. Meg a legjobb baratom is dobott, masok miatt.
2018. aug. 16. 10:43
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyom olyan baratokra akik fogjak a kezem. De az sok, hogy mindenki panaszkodni talal meg engem, aztan ha ossze akarok vele futni, koptat
2018. aug. 16. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!