Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha nem érdeklem akkor miért...

Ha nem érdeklem akkor miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam akivel régebben nagyon jóban voltunk és idő közbe megváltoztak a dolgok és nem érdekeltem és már beszélgetnisem szoktunk egyáltalán.

Nem vesztünk össze, csak nem szólunk egymáshoz.

Többször van hogy rámnéz a szemem sarkából látom, viszont hozzám sajnos elég közel ül hozzám.

Egyszer hozzámszólt, de azt is azért tette mert nálam volt valaki könyve és ő is elakarta kérni, de csak ennyi volt.

Azt veszem észre hogy nem érdeklem, de nem értem akkor miért néz...

16/L


2018. márc. 21. 23:17
 1/3 anonim válasza:
16 éves lányként az zavar, hogy nem érdekled egy szintén lány osztálytársadat? Tán csak nem leszbikus vagy?
2018. márc. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 nem vagyok leszbikus, csak fontoa ember volt számomra mert már több mint egy éve ismerem és eléggé jóba lettem vele.
2018. márc. 26. 19:10
 3/3 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy miért nem akar beszélni, hogy esetleg elrontottál e valamit. Én elmondanám, hogy sokat jelent nekem és vissza akarom kapni a barátságát.
2018. ápr. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!