Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem érdeklem az embereket?

Miért nem érdeklem az embereket?

Figyelt kérdés
Egy személy se érdeklődik irántam...

2017. dec. 14. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Mert nem vagy érdekes. Biztos nincs amiről beszélni veled, nincs egyetlen témád sem, illetve nagyon kevés.
2017. dec. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Meg se akarnak ismerni, elzárkóznak a beszélgetéstől .:(
2017. dec. 14. 16:00
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Addig örülj, amíg békén hagynak. Én érdeklem őket, de csak azért, hogy rosszindulatúan szétszedjenek, kielemezzenek. Cseréljünk.
2017. dec. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Látatlanba honnan tudhatnánk. Talán csendes szürke érdektelen karakternek tűnsz számukra. Mit vársz az emberektől hogy viselkedjenek veled szembe?
2017. dec. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Amúgy általános érvényű jelenség, hogy annyit kapsz az élettől, amennyit beleadsz. "Ki mint vet, úgy arat."

Ez minden területre igaz, tanulásra, munkára, hobbira, sportra és az emberi kapcsolatokra is. Azért nem érdekled őket, mert te sem érdeklődsz irántuk. Ha megfelelő emberek felé tanúsítasz megfelelő figyelmet, viszonozni fogják. Ez belénk van kódolva, társas lények vagyunk.

Persze azért előnyös, ha van néhány tulajdonságod, nem a puszta létezés a fő erényed.. de ilyet akár egy nap alatt is fejleszthetsz olyan szintre, hogy érdemlegesen lehessen veled beszélgetni róla.

2017. dec. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én érdeklődők felőlük, és mindenben számíthattak rám. Kedves, segítőkész vagyok. Mégsem érdemlem meg, hogy törődjenek velem ahogyan én törődök velük. Úgyis leráznak folyton, mert már nincs “szükségük” rám. Aki pedig “foglalkozott” velem, az csakis azért, hogy szavakkal bántson, és sértegessen. Szóval én mindig is adtam másoknak.
2017. dec. 14. 16:49
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos velem is ugyanez a helyzet...
2017. dec. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
mesélj már magadról priviben légyszives.
2017. dec. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!