Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményed arról, ha...

Mi a véleményed arról, ha valaki szó, és előzmény nélkül egyszercsak letilt a facebook-on?

Figyelt kérdés
És eddig az illető barátodnak vallotta magát.
2014. jún. 2. 09:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy ez a valaki hallott valami olyasmit amit rettenetesen félreértett vagy zokon vett.


Szerintem kérdezz rá, mert ha semmi olyat nem tudhatott meg amiért lenne oka haragudni, akkor rosszindulatú pletykáról van szó.

Érdemes tisztázni a dolgot, ha tényleg barátodnak gondolod.

2014. jún. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak sok marhaságot szoktál kirakni facebook-ra, azért tiltott le onnan. Attl még a való életben lehettek barátok, ha a facebook-os hülyeségeidet nem akarja látni.

De ez csak egy ötlet, kérdezd meg tőle, az a legbiztosabb.

2014. jún. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szinte soha nem rakok ki semmit, csak amiatt használtam hogy ott üzenetet váltsunk, meg a bulikat lássam. És mielőtt letiltott előtte lévő nap még válaszolt is az üzenetemre, és semmi jele nem volt, hogy baja lenne bármi is.
2014. jún. 2. 10:07
 4/15 anonim válasza:
Én is letiltottam a legjobb haveromnak hitt személyt, mert rájöttem, hogy én a barátomnak tekintettem őt, de ő engem nem. Soha nem keresett engem, csak én őt. Ezen felül szerintem nagyon elvitte magát, beképzelt lett és nem akartam olyan ember tevékenységét nézni aki régen nagyon fontos volt nekem, de ő mindenféle veszekedés, vita nélkül egyszerűen elfeletkezett rólam. Egy barát nem tesz ilyet. Egyszóval én csalódás miatt tettem ezt.
2014. jún. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
A veszekedést úgy értem, hogy kisebb viták sem voltak közöttünk, csak ilyen haveri beszólogatások.
2014. jún. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez velem is megtörtént, pont úgy, ahogy leírtad. Letiltott, pedig semmi oka nem volt rá. Vagyis volt. Az, hogy most már nem feleltem meg neki eléggé és könnyebb volt másokkal barátkoznia. Az egyik "barátnője" javaslatára tiltott le. Onnantól kezdve én ezt meg sem említettem neki, nem is beszéltem vele többet. Egyszer meg is alázott. Most ott tartunk, hogy a múltkor feloldotta tiltást, mert kellett neki valami. Hát mondom a nagymaci f...át. Mikor érettséginél találkoztam vele úgy csinált, mintha semmi se történt volna és beszélgetni akart velem, de én nem válaszoltam neki. Én azt javaslom, hogy ne szerezd meg azt az örömet a "barátodnak", hogy még arról érdeklődsz, miért tiltott le. Ez a szó nélkül letiltás szerintem gusztustalan és nagyon gyerekes dolog. Nem éri meg foglalkozni az ilyenekkel.
2014. jún. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Az is lehet, hogy csak te gondolod barátodnak, valójában pedig csak ráakaszkodtál.

/nem megbántani akarlak, de a férjemnek van egy olyan "barátja" aki folyton írkál neki./ Megfogalmazható gondja nincs vele a férjemnek, egyszerűen csak idegesíti már, hogy ahogy bekapcsolja a gépet, ez az ismerős már ír. Ha nem ír vissza valamiért, akkor telefonál, ha nem tudja felvenni a telefonját akkor engem hív, ha én se veszem fel, akkor képes átjönni.


Szóval szerintem ha végiggondolod hogy ténylegesen barátság-e, vagy egyszerűen csak te gondolod így de az agyára mész, akkor közelebb kerülsz a valósághoz.

2014. jún. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hetes válaszoló, elég nagy tévedésben vagy, mivel egyáltalán nem vagyok sem erőszakos, sem akaszkodós, és nem szoktam zaklatni sem senkit, és veszem a lapot ha valaki nem akar velem kapcsolatot tartani. Napi kapcsolatban voltunk, ő ugyanúgy keresett mint én őt, szóval nem ez volt az ok. Itt nem arról volt szó, hogy kitaláltam magamnak valakit, aztán üldöztem, hanem egy barátságnak mondott valami, viszonylag gyakori találkozásokkal, közös programokkal. Gondolod ha nem tetszett volna neki, akkor fél napokat velem lett volna meg beszélgetett volna órákig velem, mindezt éveken keresztül? Na ugye.
2014. jún. 2. 13:21
 9/15 A kérdező kommentje:
Hatos:hát szerintem is borzasztóan gyerekes dolog ez, és igazából nem is tudom mire vélni, álmomban nem gondoltam volna róla hogy ő is ilyen. Már csak azért sem, mert mikor őt tiltotta le ugyanígy a barátnője, eléggé ki volt akadva. Azt hittem, ha valami gondja lesz akkor legalább szól róla. Hát tévedtem, de ezzel is tanulok legalább. Nem akarok ezzel nagyon foglalkozni, csak azért baromi kíváncsi lennék, hogy mégis mi vitte rá erre.
2014. jún. 2. 13:24
 10/15 A kérdező kommentje:
Hetes, amúgy nem lenne egyszerűbb elmondani ennek az illetőnek hogy ez meg ez zavar titeket? A férjednek kéne vele beszélnie, tudod néma gyereknek anyja se érti a szavát. Szerintem.
2014. jún. 2. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!