Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam el a barátaimnak?

Hogyan mondjam el a barátaimnak?

Figyelt kérdés
Hogyan mondjam el a barátaimnak, hogy meleg vagyok és eddig hazudtam nekik és megjátszottam a heterot. Egy olyan társaságról beszélünk fiúk/lányok egyaránt akik nagyon megértők és empatikusak és tudom hogy nem ítélnének el, de egyszerűen az hogy hazudtam az egészről...eddig, mert nem éreztem magam elég erősnek hogy elmondjam nekik, elég komoly önértékelési problémáim vannak, magabiztosságom kb. a 0-val egyenlő, most úgy tervezem, hogyha végre lefogytam és elértem a kívánt súlyt és lesz egy kis önbizalmam, akkor elmondom nekik, de addig még hazudnom kell, de ez olyan nehéz és már kezd teljesen felemészteni. 20/F
2018. júl. 19. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy egyáltalán ne zavarjon téged, hogy "hazdusz". Ne érezd magad frusztrálva emiatt. Elég szomorú, hogy olyan világban élünk, ahol "bújkálnod" kell. Persze, hogy játszod a heterót, hiszen az az "elfogadott" a kövélemény túlnyomó többségének a szemében.


Senkinek nincs a homlokára írva, hogy meg fog érteni téged, vagy éppen baszogatni fog érte, vagy elfordul tőled emiatt...


Éppen ezért teljesen jogos megmozdulás volt részedről, hogy te sem írod a homlokodra, hogy hetero vagy-e, vagy meleg.


Szóval semmi baj nincsen. Ebben a témában egyáltalán nem vagy sz..r ember attól, hogy hazudtál. Jelen esetben ez teljesen jogos. Attól pedig nem kell félned, hogy hogy fognak reagálni a barátaid, hiszen te is írtad, hogy mennyire elfogadóak. Nagy valószínűséggel semmi gond nem lesz ezzel. :) Erőt és kitartást!

2018. júl. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!