Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tennétek az alábbi...

Ti mit tennétek az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, ő is visszahúzódó, én is. Ő kicsit jobban tud barátkozni, vagy szimpatikusabb az embereknek mint én, nem tudom. Mi ketten keveset beszéltünk.

Most egy helyen dolgozunk. Nem ismerek senkit, csak őt. Gondolkodtam rajta, hogy rá írok, hogy hagy üljek mellé munka idő alatt, hogy ne legyünk egyedül.

De attól félek azt fogja hinni hogy kihasználom, mert ő már régebb óta ott van és jobban tudja a dolgokat.

Félek hogy mit fog gondolni.

Egyébként én kedvelem őt, jó fej. Csak olyan önbizalom hiányos vagyok hogy nem mertem barátkozni vele. Egy buliba is elhívtak a többi osztálytársal és nem mentem el amit nagyon bánok. Attól tartok hogy most már késő barátkozni vagy ha nem is késő, de az időzítés nagyon rossz, mert úgy jön le a dolog hogy én csak azért akarok vele lenni hogy kérdezzek, ha elakadok. Pedig már az is megnyugtatna ha csak ott lenne a közelemben.


Ti mit tennétek?



2018. aug. 27. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolkodtam rajta, hogy rá írok, hogy hagy üljek mellé munka idő alatt...

Ti mit tennétek?"


Nem ráírnék, hanem odamennék hozzá 3D-ben és feldobnám az ötletet. Úgy, hogy mondhasson nemet is, nem tolakodóan - de nem ráírnék, ha mellé akarnék ülni, hanem melléülnék legalább egy rövid időre, hogy lássam, hogy reagál.

2018. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátkozni sose késő. Úgy közeledj felé, hogy kerülöd a munkahelyi témákat, ha nem munkával kapcsolatban bombázod kérdésekkel szerintem nem fogja kihasználásnak venni.
2018. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Umaku ***** válasza:
100%

Nem írnék rá, amikor találkozunk odamennék hozzá, ill melléülnék.

Ha nem akarja hogy mellé üljek az úgyis látszani fog az arcán, nameg minek a kellemetlen helyzet neten, ha megtudjátok oldani ezt élőben is :)

2018. aug. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ilyenkor duplán hülyén érzem magam, mert olyan rendes srác, nem tudom mit fosok mindég az emberekkel való kapcsolattartástól :D

köszi a válaszokat :)

2018. aug. 29. 13:11
 5/6 anonim ***** válasza:

:)

Ez ilyen generációs betegség nálatok, akik már mobillal a kezetekben születtetek. ;-)

2018. aug. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
92-es vagyok, nem tudom hogy bele esek e ebbe a kategóriába, vagy csak én alapból difis vagyok :D
2018. aug. 29. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!