Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátom nem beszél...

Legjobb barátom nem beszél velem. Hagyjam vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gimnáziumba járunk, itt ismerkedtünk meg, 5 évig padtársak voltunk. Egyre kevesebbet beszélt velem a tanév vége felé. Egy másik lánnyal kezdett barátkozni, akit én nem igazán kedvelek, őszintén megmondtam a padtársamnak. A többi barátunkkal első időben ugyanúgy, majd velük is egyre kevesebbet beszélt. Kérdeztem tőle ezerszer mi a baja, de mindig azt válaszolta, semmi. Eléggé megviselt, hogy már nem is szól hozzám, legfeljebb ha kérdezek valamit egy szóval válaszol. Őt tartottam a legjobb barátomnak egészen idáig.

Olyam mintha halálosan meg lenne sértődve , de nem mondja el miért. Engem nagyon zavar, higy azt se tudom miért utál. A többi olyan lánnyal, akit előtte sekélyesnek tartott, nevetgél és állandóan telefonoznak.

Volt, hogy reggel utánaszaladtam, köszöntem neki kedvesen, de rám sem nézett.

Pénteken bulizni ment az "új barátaival" és aggódtam érte. Írtam neki, hogy megkérdezzem jól van-e, de nem válaszolt. Azt hittem, baja esett és a közös barátnőnktől érdeklődtem. Neki viszont magától irogatott, nekem meg annyit nem bírt válszolni hogy igen. Akkor kiakadtam. Csomót írtam neki, de 2 nap múlva válaszolt, hogy jol van. Csak ennyit.

Iskolában nem bírom, ha valaki ropogtatja a kezét, nagyon nem, ő meg állandóan csinálja. Ha megkérem, hogy ne akkor is tovább.


Bocsánat, ha hosszú lett csak eléggé felkavart. Válaszokat előre is köszönöm

17/l


2018. jún. 18. 21:57
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy én megértem, ha valaki nem szeret , mert makacs, őrült és elég sokszor be tudok szólni. De eddig kibírta, azért nem értem. Az iskola miatt nagy nyomás volt rajta, de szerintem ez nem magyarázza meg. Jobbak a jegyeim nála, valamikor anyja azt mondta neki hogyha én meg tudom tanulni és még sportolok is mellette akkor ő miért nem. És nem tudok senkit aki tetszene neki és azokon a lányokon keresztül közelebb tudna kerülni hozzá
2018. jún. 18. 22:03
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyértelmű, hogy nem akarja táplálni a barátságotokat
2018. jún. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Akkor hagyjam békén szerinted? Vagy süssek süteményt hátha meggondolja magát..
2018. jún. 18. 22:10
 4/16 anonim ***** válasza:
Srác az illető? Lehet, hogy neki a barátság nem pálya.
2018. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem, lány. És már tetszett neki fiú szóval remélem nem így van😄
2018. jún. 18. 22:17
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, lehet, hogy valamivel megsértetted. Azt eléggé hevenyészve összecsaptad itt az utolsó bekezdésben ezzel a kézropogtatással, hogy ne csinálja. Lehet, hogy túl gyakran beszóltál neki, csak te észre se vetted. Plusz te vagy a bezzeg a tanulásban az anyja szerint. Lehet egy kísérletet tenni, hogy megkéred, hogy válasszatok egy időpontot, amikor rendesen leültök megbeszélni a helyzetet, mert te nem érted, mi történt, és szeretnéd tudni, de nem biztos, hogy érdemes. Ő már így is, úgy is lapozott, és lehet, hogy nem is vesztettél vele semmit, ő már nem az, akinek te eddig láttad, csak rossz az érzés, hogy faképnél hagyott.
2018. jún. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
Te vagy a jobb csaj? Tipikus az, hogy bulizni járó csajok nem szeretik, ha a barátnőjük a csinosabb, mert akkor a hozzájuk odamenő srácok közül a jobb a csinosabbal akar előbb ismerkedni. Ezzel pedig nyomasztó állandóan szembesülni...
2018. jún. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Bocsánat, hogy kicsit érthetetlenül fogalmaztam csak nagyon ideges vagyok emiatt. Megpróbálom valahogy tényleg megbeszélni vele, csak nem tudom, hogy lehetne rávenni, hogy hajlandó legyen.


Hát nem mondanám hogy jobb csaj lennék, csak sportosabb, de kevésbé kedves és nyílt. És én egyáltalán nem járok bulizni

2018. jún. 18. 22:30
 9/16 anonim ***** válasza:
40%

Lehet, hogy csak egyszerűen rájött, hogy szeret bulizni. A mély tartalmas beszélgetéseknél, kellemesebb neki hétvégén laza emberekkel partizni.


Az is lehet, hogy a csapat, amibe most próbál beilleszkedni téged kicsit nyominak tart (jó megjelenésű, de nem trendi viselkedésű embereket is gyakran ide sorolnak), barátnőd fél attól, hogy ha veled tartaná a kapcsolatot ez a csapat eltávolodna tőle.

2018. jún. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ez elég szomorú, de igazad lehet. Nagyon az lehetek. Köszönöm a válaszodat
2018. jún. 18. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!