Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg rendes barát volt...

Tényleg rendes barát volt vagy csak játszadozott velem?

Figyelt kérdés
Igazából volt egy barátom aki eleinte amikor csak megismertem akkor a legjobb formáját adta,és egy szentléleknek tartottam egy idő után mivel tényleg azt hittem róla hogy jó ember. Viszont mindig eljátszotta a sértődöttséget és hónapokra eltünt. Facebookon és élőben se találtam meg. Eltünt mintha nem is létezett volna,visszajött mindig bocsánatot kérni igaz én hülye megbocsátottam neki de ez nem volt mindig így. Volt hogy engem hibáztatott mindenért meg sokszor sajnáltatta magát. Ha valami rosszat szóltam akkor besértődött. Amikor már megakartam szabadulni tőle akkor vált rendes baráttá. Eljátszotta mekkora együtt érző és mindig elhitette velem hogy ő nagyon is megbánta a dolgokat. Legjobb barátjának tartott. Majd amikor nem válaszoltam neki 1 napig akkor irtózatosan dühös lett és együtt alázott a haverjával. Amikor már ugy döntöttem letiltom mindenhonnan,illetve nem keresem a társaságát akkor se hagyott békén. Facebook csoportokban belépett ahol én voltam és onnan kért bocsánatot mindig hogy vonjam vissza a tiltást meg hogy találkozzunk meg hasonlók. És amikor már utoljára is átvert akkor tiltottam le véglegesen. Ettől nagyon dühös lett és azóta elerhetetlen. Kilépett a csoportból tiltott mindenhonnan. Stb. Már hónapok teltek el és úgy érzem megszabadultam tőle vagy csak ezt akarja elhitettni. Lefárasztott lelkileg ez a barátság.
2018. szept. 2. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de elég agybeteg story, én alapból nem foglalkoznék agybetegekkel.


Téged sem értelek, hogy most akkor az zavar téged, hogy nem keres? Vagy mi? A te részedről sem világos az egész. Megakartál szabadulni tőle (érthető módon), most meg az zavar, hogy elérhetetlen?

2018. szept. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!