Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Veletek volt olyan, hogy...

Veletek volt olyan, hogy elmondtatok valamit a barátnőtöknek a családodról és tovább adta?

Figyelt kérdés

Konkrétan azt, hogy apám többször megvert, volt, hogy összeverve rohantam oda... Egyszerűen muszáj volt elmondanom.


Konkrétan bolondnak néztek, hogy az én családom nem ilyen.


2018. szept. 3. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Barátnővel nem. Barátnak hitt egyénnel igen.. Nem igaz barát aki ilyet tesz :(
2018. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem találkoztam még olyan emberrel, aki mindig minden helyzetben 100%-osan megbizható lett volna.

Egy ilyet gyakran nem rosszindulatból pletykálnak el, hanem mert ők se tudnak mit kezdeni a helyzettel.

2018. szept. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jártam,mondjuk nem ilyen szintű dolog volt,mert a mi családunkban sosem volt ilyen szerencsére..
2018. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Barátnő, mármint én is lány vagyok, barátságok rovat gyerekek.


A barátjának, szüleinek, tesójá ak. Aztán a tesója is rajtam röhög...


Nem igaz barát, az 1000 %.

2018. szept. 3. 20:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Szoktál füllenteni? Lehet, hogy egyszerűen nem hitte el. Én egyszer röhögtem körbe egy ismerősömet így családostul, de ő kényszeres hazudozó volt és akkor már akkora blődséget mondott, hogy nem bírtam ki. Az volt az év poénja. Mondjuk bennem volt is annyi, hogy ha már így elszakadt a cérna, nem kértem többet a társaságából :)
2018. szept. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!