Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti szólnátok a barátnőtöknek,...

Ti szólnátok a barátnőtöknek, ha tudnátok, hogy valaki ráhajtott a pasijukra?

Figyelt kérdés

Nagyon kínos helyzetbe kerültem. A fodrásznőmmel már évek óta jóba vagyok, mondhatni barátnők lettünk.

Nemrég tudtam meg, hogy az egyik kolléganőm szakított a pasijával és hogy vissza akar menni a korábbi exéhez-aki történetesen az én fodrásznőm párja. A fodrásznőm már többször panaszkodott, hogy mostanában eléggé megromlott a kapcsolata a párjával... (tehát az exbarátnőnek így még több esélye van a pasi visszaszerzésére)

Nem tudom, hogy figyelmeztessem-e, hogy figyeljen jobban a párjára, mert biztos forrásból tudom, hogy kolléganőm szemet vetett rá. Mert ha számon kéri a párját és kiderül, hogy tőlem tudja ezt az infót, akkor meg kolléganőm fog rám berágni.


2018. júl. 29. 23:27
 1/2 A kérdező kommentje:

*ráhajtott a pasijára

Bocsánat elírtam.

2018. júl. 29. 23:28
 2/2 anonim válasza:
Szerintem mindenképpen tájékoztasd a barátnődet róla, neked is úgymond jól esne, ha tudnál ilyesmiről. Persze el kell kerülni a kellemetlen helyzeteket és 100%-ig megbizonyosodni az állításunkról mert ebből is lehet galiba. Ha meg nem szeretnéd, hogy tőled tudja akkor kérd meg, hogy ne mondja el, hogy tőled tudja.
2018. júl. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!