Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most fogok Pestre költözni,...

Most fogok Pestre költözni, hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A hétvégén költözöm Pestre, egy kis boltban fogok dolgozni. Viszont nekem Pesten nincsennek barátaim de még ismerősök se. :( Nagyon félek ettől hogy egyedul maradok! 24L
2018. szept. 6. 07:08
 1/3 anonim válasza:
Pest azért szerintem nem az a város, ahol egykönnyen magára maradna az ember: számtalan kikapcsolódási lehetőség van a városban szórakozóhelyek, programok formájában, és remélhetőleg a kisboltban is normális, közvetlen kollegákra fogsz találni. Tudod már esetleg, hogy kikkel fogsz dolgozni? Akárhogyan is, a Budapest Menetrend nevű alkalmazást töltsd le a telefonodra, hogy legalább a közlekedéssel ne legyen gondod az elején: nem tudom, honnan hova fogsz járni dolgozni.
2018. szept. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Barátokat hirtelen nem lehet találni,azt az évek és tapasztalatok hozzák.


Én 20 hónapja élek új helyen,semmi barát,de én nem is igénylem,viszont kedves vagyok ,egyébként jópofa,de határozott jellem...lehet ez is számít,ha te csacsogós,vicces,aranyos vegyülős csaj vagy,akkor lehet hamar barátkozol és lesz "barátod".


Bár szerintem azok inkább ismerősök lesznek,mert a barát az más.


Ismerősöm lett nekem is sok egyébként.

2018. szept. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel szeptember 6.-án raktad fel, remélhetőleg már akadt is aki elhívjon randizni! Jó hely ez a Budapest! Ne aggódj egy percig sem! És vegyél valami erősebb lemezbugyit, mert ezek úton-útfélen....
2018. szept. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!