Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kéne tennem? Többi lent

Mit kéne tennem? Többi lent

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és kevés barátom van.Néhány haverom van de nem napi szinten beszélek velük....egy lány van akivel jóban vagyok de mostanában vele is kezd elhalni a beszélgetés:(.Én őt barátomnak tartom ő is ugyan annyit akar meg nem akarnék többet puszta barátságnál....9 éve videkre költöztünk pestről,az óta valahogy nem sok siker élményem van kapcsolatokban.Barátnőm óvodában volt utoljára,azóta nem jött össze egy se:(.Nem vagyok ronda de nem is a legszebb.Szerintem átlagos külsőm van(185 magas,nem vagyok túlsúlyos,vézna sem,hajam szőkés barna magamat kedvesnek tartom).A faluban ahol most lakom kb 3 éven at úgy néztek ránk mint egy utolsó drogos semmirekellő családra.Pedig nem vagyunk azok......De mostmar 9 év után ez megváltozóit.Ezt azért írtam le mert lehet hogy hagyott bennem valami sebet...Most kezdtem kozepsulit..egy hét eltelt de még nem érzem hogy valaki akarna velem lógni.Előző osztályból "barátaim"évzáró után már nem is kerestek h mi van velem.....Nem tudom hogy mit kéne csinálnom mert nagyon üresnek érzem magam belül és nincs akivel eltudnék -beszélgetni ilyenekről(anyagéknak ha elmondanám abból csak nagyobb baj lenne és nem akarom őket terhelni ezzel),magányosnak érzem magam(nincs testvérem anyuékon kívül legközelebbi rokonom 50 km-re van :( ).Egyre gyakrabban fordul meg a fejemben az öngyilkosság mert nincs semmi amiért megérné nap mint nap felkelnem. Az az egy dolog választ el tőle hogy anyámék nem élnék túl azt...Ha valaki eljutott ide annak hatalmas pacsi és ezer köszönet ha válaszol is :).Azt legyszi hagyjatok ki hogy ennyi idosen ne ezzel foglalkozzak....tudom h szted nincs okom ra de vagyok annyire erett h felfogom h milyen egy barat es milyen ha nincs meg mekkora dolog a szeretet legyen az barmilyen,ez nem csajozós szöveg próbál lenni hanem leírtam problémám és örülnek neki ha valaki ERTELMES választ adna.Tudom hogy sokat írtam de legalább itt jó volt kiengedni ennyit magamból és bocsi a helyesírásért.

2018. szept. 8. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük.
2018. szept. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Fiú vagy Lány vagy?!

Tudom én is,higy jó kiírni magunkból a dolgokat. Elárulom,hogy itt gyiken nem ajánlatos barátkozni(már ha lány vagy) rád ír egy szerencsétlen ronda lélek beszélgettek aztán nyomul míg le nem tiltod.(velem így van) lehet h öngyilkos hajlamod van amúgy de,nem értek ehez,nem akarok hülyeséget mindani. Tudod kik lesznek öngyilkosok? A GYENGÉK!!! Te gyenge vagy?! NEM Ennyi rosszindulatot és fájdalmat esetleg nélkülözést(a barátság hiányára értem) túléletél?! IGEN nehogymár feladd nagyon fiatal vagy,előtted az élet. Hidd el találsz majd barátot,de ha gyenge vagy és inkább a meghalok mer nincs barátom ot választod akkor gratulálni tudok csak... biztos nagyon szeretnek a szüleid és biztos igazad van abban,hogy nem élnék túl az öngyilkosságot,szóval verd csak ki a fejedből. Értelmes embinek tűnsz. C: NE add fel!!!! Aki keres az talál :)

2018. szept. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia! :)

Először is leszögezném, hogy rosszindulat távol álljon tőlem...


Tudod... én voltam depressziós. Tudom, hogy milyen érzés, mikor saját magad tiprod porba. Én például csak akkor voltam boldog, ha egy nap után bebújhattam az ágyamba, és azt mondhattam, hogy "Jó... a mai napot valami csoda folytán túléltem... de holnap 100%, hogy meghalok..." Abban leltem örömöm, hogy magamban kárt tehettem. és mindez azért, mert nem kértem segítséget, és ezért egyre lejjebb süllyedtem. Már pontosan azt sem tudtam megmondani, hogy miért voltam depressziós...


Viszont mindig van valaki aki szeret, és törődik veled! értékeld azt is, hogy anyukádék szeretnek! Ki tudja meddig élvezheted ölelő karjukat... Hogyha rossz ötletnek is tűnik először, oszd meg velük a gondjaidat. Hiszen nem jó, ha az ő vállukat nyomja, de mikor te már nem bírod el, kell valaki aki leveszi ezt a terhet a válladról :)


Emellett sokmindenben megtalálhatod azt a biztatást, hogy életben maradj... Akár egy könyvben, filmben vagy sorozatban. Próbálj meg boldog lenni, és ha már kicsit is sikerül, nyert ügyed van :)

2018. nov. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

És még egy elmélet: ha az öngyilkosok rossz emberek, gyengék... Akkor mi van azokkal, akik annyira szétszednek, hogy ebben találod az utolsó vigaszt?


(a 2. válaszolónak ment)

2018. nov. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Irtam privátba,egyébként meg teljesen félreértesz,és mondhatod,hogy a rosszindulat távol álljon tőled,de attól még belém kötsz.
2018. nov. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!