Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam meg neki hogy...

Hogy mondjam meg neki hogy vegyen vissza?

Figyelt kérdés

Most megyunk 9.be es már kicsi korom ota ismerem és legjobb barátnöm. Mostanába mindig lenyúlja a fiukat elöltén, bem tudom miert , mindig ő jön be mindenkinek. Ha ott van mellettem nem tudok kinyílni és barátkozni, mert visszatért es mindig jon utánnam. Új suliba megyunk 2 és osztálytársak leszünk de én nem szeretném hogy mindig ott legyen mert akkor nem l3sznek új barátnőim. És nagyon hisztis, nem lehet neki meg mondani semmit.

Hogy közöljem vele hogy egy kicsit szakadjon le rólam.


2018. szept. 16. 20:24
 1/1 anonim válasza:
Szerintem csak simán mondd meg neki, hogy hagyjatok teret egymásnak. Legyél őszinte, mivel azt mindig értékelik az emberek. Én is voltam ilyen helyzetbe, de egyszerűen csak őszinte voltam, es magától megoldódott.
2018. szept. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!