Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretnék barátokat. Mit...

Luis19 kérdése:

Szeretnék barátokat. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Nekem nem kell 100 barát, elég ebből 1 vagy 2 igazi barát.

18 éves fiú vagyok.

Nem járok suliba.

Városi vagyok, de a nyelv nem magyar,hanem szerb. Tanulom a nyelvet, de akkor is egyedül vagyok. Napi szinten kijárok a parkba sportolni,vagy csak sétálni. Sokan írták,hogy majd jönnek maguktól a barátok. Hát 3 hónapja ittvagyok és semmi. Nem akarom elfogadni azt,hogy nekem nem lehet barátom. Olvastam itt olyat, hogy ilyen az élet, meg elkell fogadni, hogy egyedül vagyok. Miért fogadjam el? Az mire jó ha az embernek nincsennek barátai? Szinte semmire.


2018. szept. 20. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Átköltöztél valahova? Ha nem jársz suliba akkor hol vagy?

Egyébként én vajdaságban élek. Sokat költöztem,úgyhogy van tapassztalatom. Igaz,sokkal könnyebb sulin belül,de így sem lehetetlen barátokat találni. Nem beszélnek magyarul ott ahol vagy?

2018. szept. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szabadkán lakok.

Ömm lehet,hogy beszélnek magyarul de ha el is akarok menni pl:konditerem,könyvtár vagy akármi szerbül beszélnek majd. Megértem azért csak beszéddel van gondom. nem sulizok mert nincsen rá lehetőségem.

2018. szept. 20. 12:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Értem. Hát igen ott többségben szerbek vannak. Eddig is ott éltél? Vagy mi változott? Mármint ami miatt nincsenek barátaid...? :)
2018. szept. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Faluból jöttem ide Szabadkára. De a faluba se voltak valami nagy barataim. Nem lehetett számítani rajuk semmiben.

Eddig elvoltam mert volt egy barátnőm, de most hogy nincs megint ugyan úgy érzem magam mint régen. Egyedül barátok nélkül.

2018. szept. 20. 12:55
 5/6 A kérdező kommentje:

Én csak boldog akarok lenni.

Nem akarok gazdag lenni,vagy ilyen meg olyan helyekre menni,utazni. Csak bolodog. És ezt nem erdemlem meg? Nem ertem en ezt a világot. Nem vagyok az a bulizos tipus, elmegyek ha meghívnak de nekem az nem okoz boldogságot vagy örömöt, hogy minden hetvégen elmennjek bulizni es rugjak be amennyire lehet, vagy szedjek fel egy csajt és vigyem haza egy kalandra es reggel dobjam ki stb. Számomra elég lenne az is ha lenne 1 vagy 2 barátom akikkel el lehetne menni utazni. Új helyekre, városokba bárhová. Nem drogoztam soha. Voltam részeg ez igaz. Amióta ismerem magam én csak magamnak akarok megfelelni és nem pedig másoknak. Lehet hogy ezért is vagyok egyedül? Vagy magányos.

2018. szept. 20. 13:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem irhatnál, közel lakok a déli határhoz.
2018. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!