Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Önzőség? Rossz barátnő vagyok?

Önzőség? Rossz barátnő vagyok?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm nemrég megismerkedett egy fiúval.Minden nap beszélnek tudom,hogy bejönnek egymásnak tehát már csak idő kérdése,hogy mikor jönnek össze. Viszont én nagyon félek,hogy a fiú miatt megváltozik minden.Neki nyilván ő lesz az első és legfontosabb. Nem arról van szó,hogy nemszeretném,hogy boldog legyen csak lehet önzőség de magamat féltem vagyis ugymond a pozíciómat. Nem aztfogja majd mesélni suliban,hogy jaj miket csináltunk hétvégén hanem azt,hogy mivolt barátjával. Nyilván eszébe jut valami program barátjával fog menni. Vagy lehet nemis magamat féltem hanem azt,hogy elveszítem és egyedül maradok vagy már nemolyan lesz a viszonyunk mint volt,egy szoros barátságból egyszerű barátok leszünk. :(

2018. szept. 22. 22:09
 1/4 Herceg21 válasza:
61%
Pasiz be te is és nem maradsz egyedül. Amúgy meg akkor nagyott változna ezek alapján a barátnőd és sajna egy ember hamar tud megváltozni.
2018. szept. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
Ezért nem érnek a barátságok szart se. A vége úgy is az, hogy eldobnak és lecserélnek. :)
2018. szept. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamennyire önzőség. Figyelj, hogy ha bejön egy + ember az életébe, akkor nyilvánvalóan kevesebb lesz a rád fordított idő. De, ha a ti kapcsolatotok erős, minőségi, stb. akkor nincs félni valód. Ugyanúgy lesz közös programjaitok, ugyanúgy tudtok majd egymással beszélni. Csak valamennyivel kevesebbet. Ettől független ugyanúgy barátok maradtok.
2018. szept. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát én is hasonló cipőbe járok éppen. A legjobb barátnőm 4 hónapja együtt van a pasijával és engem full elhanyagol. Régen mindig egymasnál aludtunk legalább egy hónapba egyszer meg a hétvégét együtt töltöttük de most sehol semmi. Nem foglalkozik velem. Szinte csak a suliba beszélgetünk meg facebookon. Írj privibe és elmondom hogy mit csináltam pontosan.

De beszéld meg vele higgadtan.

2019. febr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!