Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem érdekel senki?

Rózsaszínzokniizé kérdése:

Miért nem érdekel senki?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem érdekel a legtöbb ember.Soha nem volt nagyobb törés az életembem ilyen téren, nem aláztak meg, vertek át, használtak ki, stb.Vannak barátaim, de ők is semlegessé váltak egy idő után.Néha szórakoztatnak, viszont valahogy nem vágyom rá, hogy bármi fontosat megosszak velük.Rengeteget beszélgetünk, nem is csak felszínesen, de engem egyszerűen mindenki hosszabb-rövidebb idő után hidegen hagy.Volt egy fiú akinek tetszettem, és aki ráadásul borzasztóan nehezen mutat érdeklődést mások iránt.Kedvelem, de ő is kezd unalmassá válni.Idegesít, hogy körülöttem mindenki bele akar dögleni a szerelembe, engem meg nem érdekel.Irritálóak.Egy ismerősöm azt mondta, szerinte ez ijesztő.Szóval szerintetek?

#uborka #kapcsolat #közömbösség #i did nazi that coming
2018. szept. 23. 03:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia.


Keresd mások megértésének lehetőségeit.

Köszönöm.

Üdv.

2018. szept. 23. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Na hogy nem vertek át, használtak ki az egy jel hogy neked kibekúrt jó életed volt. A szöveg másik része arra utal hogy te jobban szeretsz egyedül/magányban lenni vagy hogy jobban szeretsz csöndes ember lenni esetleg hogy vágysz az új emberekre/környezetre és ez egyáltalán nem ijesztő én is ilyen voltam. Ha ez zavar megpróbálhatok neked segíteni csak írj rám. Amúgy mikor ilyen voltam és ezt elmondtam anyának pszichomókushoz vitt de azóta változtam valamennyit.
2018. szept. 23. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 FalledAngel ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy valami változásra vágysz lélekben? Túl sok általános sablon vesz körbe mindennap és egy idő után rutinnak látod a körülötted lévőket? Próbálj ki valami spontán dolgot az életben, ami örömet okozna. Másik ötlet, hogy ha olyan vagy, mint én, introvertált és sokszor csak úgy érzed, hogy az emberek -még a bárátok is- csak leszívják az energiád és ezért inkább szívesebben vagy egyedül az időd nagy részében, akkor próbálj ki valami kreatív dolgot. Kezdj el pl. írni, ha más nem naplót, vagy rövid novellákat, amibel leírod a Te látásmódodat. Korábban nekem még az segített, hogy internetes cset szobákba jártam idegenekkel beszélgetni. Fel lehet töltődni abból is.
2018. szept. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
Mert egy öntelt egoista pic$@ lehetsz azert ...
2018. szept. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
utolsonal a pont. az egodbol kene lejjebb adni es maris nem lennenek szamodra unalmasak az emberek. jo, hogy unalmasak, ha mindenkit lenezel. engem is untatna mindenki, ha felsobbrendunek gondolnam magam naluk. gondolom el lettel kenyeztetve, azert nem ert meg semmi csalodas meg bantas se.
2018. szept. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mizantróp vagy.
2018. szept. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Hű, tényleg..El is felejtettem, hogy felsőbbrendűnek érzem magam.De ez persze érthető, végülis én vagyok Isten, ugye.

2018. szept. 25. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!