Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én azon a véleményen vagyok,...

Én azon a véleményen vagyok, hogy egy állat többet ér mint egy ember. Ez mennyire érthető?

Figyelt kérdés

Az embernek nagyon sok rossz tulajdonsága van, hiszen az extra agykapacitást, az esetek többségében rossz dolgokra használja fel. Míg az állat, mivel nem rendelkezik ilyen fokú intelligenciával, így mentesül a rosszra való hajlamról és csak a csupasz, gyermeki, naiv és ártatlan lélek nyilvánul meg bennük, mindenféle rossztól mentesülve.

Nyilván a túlélésért ők nekik is meg kell tenniük ezt meg azt, de az ember már messze túllőtt azon, hogy pusztán a túlélés miatt kövessen el szörnyűséget...az embernek hatalomvágya van, kapzsi, irigy, bosszúálló és nagyon gyakran ilyen idiótaságok miatt cselekednek rosszat.


2018. szept. 23. 17:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom.
2018. szept. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Jó nagy hülyeséget írtál le, kérdező. 😀

Amúgy attól, hogy te ezen a véleményen vagy, nem jelent semmit. Mert nincs igazad. Ha SZÁMODRA többet ér egy állat, mint egy ember, oké, mindenkinek van véleménye.

2019. ápr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az állat és ember ugyan az.

Csak evolúciósan mi intelligenciát fejlesztettük, míg a ragadozók a karmaikat stb stb...

És minden fajnak célja az, hogy a saját fája fentmaradjon. Ezáltal szaporodnak az állatok, ezáltal védik a kicsinyeiket meg az életük árán is. Ha pl. egy oroszlán megöli a hímnemű utódját: az is a fajfenttartas miatt van, hisz ha ő megnő, és veszélyt jelent az öreg oroszlanra, az nem tudja tovább örökíteni saját DNS-et, ezáltal megszakad a fajfenttartasa.


Szóval minden lenynek az a célja hogy a saját fája fennmaradjon, más fajok karára is. Pl. Gepard megeszi a gazellat, hogy fennmaradjon.


És minden dolog ami szen alapok létezik: te is, én is, mindenki, minden állat stb... egy beprogramozott gépezet, ami azt teszi ami bele van kódolva, persze tudja magát átírni, frissíteni.


Innentől kezdve hülyeség olyanokról beszélni hogy jobb-vagy rosszabb.


Egy kutya, akinek az lett tanítványa, hogy oljon meg mindenkit: nem hibás, hiszen ez volt az ő programkodja.

De egy sorozatgyilkos is így működik, vagy pl. Hitler...

2019. ápr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Hát te jó nagy idiótaságokat írtál, fiam.. 😀

Először, az ember nagyon nem állat! Teljesen más a kettő. Az Isten ilyennek teremtette, a képmására. De ha nem is vagy vallásos, akkor sem jelentheted ki ezt a baromságot.

Ugyanis, ennyi erővel a zebra is intelligenssé válhatott volna. De nem.. A Földön csak egy faj 'fejlesztett ki' intelligenciát, nem gyanús, ááh.


A mondandód a beprogramozott ösztönökről is inkább tervezést mutat.


De azt állítani, hogy egy sorozatgyilkos is a beprogramozott genetika miatt vált sorozatgyilkossá, dilettánsnál dilettánsabb hülyeséf. 😂

2019. máj. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!