Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy ismerősöm aki 20 éves...

Van egy ismerősöm aki 20 éves és lemagázta egy 13-14 év körüli gyerek. Ez normális?

Figyelt kérdés
Én is meglepődtem ezen.

2018. szept. 23. 22:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A napokban pár 13-14 éves kiscsaj öreg néniként utalt rám a boltban. Egy teljesen normális 22 éves nő vagyok. :D
2018. szept. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mikor gimibe jártam és segítettünk lebonyolítani a felvételit a saját sulinkba, akkor jöttek a 14 évesek és mi mondtuk az ajtóban hogy kinek merre kell menni és csókolommal köszöntek, pedig kb 16 évesek voltunk.

Én sose teszem szóvá, mert emlékszem, hogy milyen nehéz volt eldönteni, hogy kinek mit mondjon az ember, meg az is stressz volt, hogy egyáltalán köszönni kell.


Mondjuk diák munkán jegypénztárban melóztam és jött egy tanár pár tizenévessel és azt mondta nekik, hogy fizessenek a néninél... Akkor voltam 25kb... A nőnek azért megemlitettem, hogy ne már... :D

2018. szept. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon durva amiket irtok.
2018. szept. 24. 10:02
 14/15 anonim ***** válasza:

Én 26 éves vagyok,de igazából fiatalabbnak látszom ismerősök szerint.


Kisgyerekek mindig mondják,"csókolom,meg szabad simogatni a kutyust?"

Ezen elmosolygok. Gyerekek még ezt nem érzékelik.


Viszont nekem nagyon nehéz magáznom kb velem egy korúakat pl orvos,ügyintéző és stb.


De volt egy melóhelyem ahol mindenki 50-60+ os volt. Na ott meg a tegezés volt fura :D

2018. szept. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

#14

Akkor csak nem nézel ki olyan fiatalnak ha a gyerekek csókolómmal köszönnek.

2018. szept. 27. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!