Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem szeretik a lányok,...

Miért nem szeretik a lányok, ha egy férfi hamar szerelmet vall? Miért baj, az, ha szereti a lányt?

Figyelt kérdés
Megőrülök, hogy nem értem az összevissza női gondolodást, és nem tudok olvasni a jelekből!

2018. szept. 26. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A te érvelési hibád: szalmabáb.


Szeretik, ha szerelmet vallanak nekik általában, csak nem mindegy, hogy ki.

2018. szept. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert megijeszted, mert sok neki, mert nem vagytok egy szinten érzelmileg. Gondolom én pasiként, kíváncsi vagyok a lányok válaszára is, mert érdekel engem is.
2018. szept. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a szerelemnek idő kell. Csak sokan összekeverik a vonzódással, és van, aki a harmadik randin bedobja, hogy "Szeretlek". Én ilyenkor még nem tartok itt érzelmileg, azt se tudom, hogy mit válaszoljak. Azt nyilván nem mondhatom, hogy én is, hazugság lenne. Legjobb esetben is csak kedvelem és vonzódom hozzá. Minden más viszont iszonyat kínosan jön ki. Plusz nekem kicsit gyerekes, aki néhány hét után már a szerelem szóval dobálózik, mint egy tini, aki még sose volt szerelmes, és az első fellángolásra rögtön halálosan szerelmesnek képzeli magát.
2018. szept. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát én már éppen nem tini vagyok. De ezt érzem.
2018. szept. 26. 13:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem elriasztana ha valaki a második randin azzal jönne hogy szeretlek. Erről a kinley reklám jutott eszembe ami teljesen idevág és még egyet is értek vele.
2018. szept. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi összevisszaság, a legtöbben nem lesznek szerelmesek két randi után. A férfiak sem. Ellenben sokan vannak, férfiak és nők is, jellemzően nagyon fiatalon, akik nem tudják értelmezni a saját érzelmeiket. Ez az éretlenség jele.

A rosszabb verzió, ami bántalmazó kapcsolatokra jellemző, tipikus, hogy az agresszor mindent siettetni akar az elején, gyorsan be akarja hálózni a másikat.

2018. szept. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert tudom, hogy senki nem ismer még annyira pár randi vagy egy-két hét ismeretség után, hogy tényleg szerelmes legyen belém, hacsak nem voltunk hosszú ideje közeli barátok. Sokan tényleg összekeverik a vonzódást a szerelemmel. Ha pár találkozó után benyögi valaki, hogy halálosan szerelmes belém, akkor egyrészt azt fogom gondolni, hogy egy tinifiú szintjén van az érzelmi intelligenciája, másrészt azt, hogy azért dobálózik ilyen nagy szavakkal, mert tudja, hogy a legtöbb nőt könnyebb ágyba vinni, ha azt hiszi, hogy jelent valamit az adott férfinak.
2018. szept. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%

Hát ezaz, én sem értem. Ha hamar szerelmet vallasz, akkor elriasztod, ha meg halogatod, akkor meg te vagy a tutyimutyi, meg ne húzd az idejét neki.

De valahogy valamikor mégis szerelmet kell vallani, ha nem teszed, sosem történik semmi.

Mert ha úgy mész oda, hogy "dugunk"? akkor meg az a baj :D

2018. szept. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Tehát nem működik a szerelem első látásra? Vagy csak kimondani nem szabad?
2018. szept. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, nincs szerelem első látásra. Vonzódás, vágy, "baszhatnék" van első látásra. A szerelem a másik lényének, személyiségének szól, nem a külsejének.
2018. szept. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!