Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit érez egy családos férfi,...

Mit érez egy családos férfi, ha egy nála 10 évvel fiatalabb nő, akivel baráti viszonyban van, szerelmet vall neki? És mit tesz?

Figyelt kérdés

2016. márc. 15. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez az adott férfitöl függ, és igen nagy lehet a szórás az érzésben meg a viselkedésben, ugyanis nem minden férfi és föleg nem minden családos férfi egyforma!
2016. márc. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Egyénfüggő. Én pl. azt mondanám, hogy kösz, de családom van...
2016. márc. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Tudja, hogy nős vagyok de bepróbálkozik. Nem szimpi, tartanék tőle, hogy galibát okoz, inkább kerülném.
2016. márc. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

Attól függ, férje van, jöhet:)

Viszont, ha tudom, férjre vadászik, akkor nagy ívbe kerülöm, mert galiba nem kell.

2016. márc. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Attól is függ, hány éves az a családos férfi. Bernard Shaw is megmondta: 40 fölött minden férfi gazfickó.
2016. márc. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak nem értem, hogy lehetsz bele szerelmes, ha annyit sem tudsz róla, hogy megjósold, hogyan viselkedne. :D
2016. márc. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, imponál a férfinek...
2017. júl. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!