Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valóban csak addig van szükség...

Valóban csak addig van szükség a barátokra amíg nem lesz valakinek párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Úgy tapasztaltam, hogy az emberek egy jeletős részének, ameddig nincs senkije folyamatosan mások, "barátai" nyakán lóg, szinte le sem lehet rázni, miután párkapcsolata lesz, lényegeben le sem sz*rja az egykori barátait.

2018. szept. 27. 15:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
"Talán azért is van ez így, mert a választott pár akarva-akaratlanul elriassza maguk mellől a barátokat, mert hisz ott van ő, mostmár a párjának vele kell foglalkozni." Ezért kell normális társat választani, nem pedig összeállni az első szembejövő suttyóval, csak hogy legyen valakije az embernek. Normális ember ugyanis megérti, hogy a párjának vannak rajta kívül más fontos dolgok és emberek is az életében és nem várja azt, hogy nonstop vele foglalkozzanak.
2018. szept. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én is sajnos ezt tapasztaltam a fiúnál és a lánynál is. Amint összejöttek, hirtelen nincs szükségük másra. Sokszor abból van baj, ha az egyik fél a kapcsolattól függetlenül szeretne időt fordítani a barátaira, a másik meg nem, akkor úgy érezheti, hogy kisajátítja
2018. szept. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek.


Nekem alapból nem sok barátom van, nem vagyok egy társasági lény. Nem szeretem a tömeget, nem iszok, nem cigizek, zavar a füst is..


A páromnak viszont sok barátja van. Amikor összejöttünk heti szinten kijárkált velük pizzázni, stb (a baráti kör: 1 pár, 2 szingli pasi és ő volt).

Kb az első hónap után nem találkozott velük, az egyik pasi szintén becsajozott, ő is kevesebbet járkált már el, a harmadik pasi magába fordult, végleg feloszlott a "csapat".

Én sose voltam ellene, hogy eljárkáljon a haverjaival, sőt, furának is tartottam, hogy lekopott róluk.

Eleinte még hívogatták volna, mondtam is neki, hogy miért mondja mindig vissza a közös programjaikat. Nyugodtan tartsa a kapcsolatot a barátaival is.

Legalább megkérdezhetné tőlük, hogy mi van velük. A pár női tagja nemrég kórházba került, eltörte a kezét, fel se hívta egyik se....

2018. szept. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Lehetséges h ebben van valami. Tehát ilyenek az emberek, az emberi kapcsolatok, a társas kapcsolatok. És amúgy nem feltétlenül tehetnek róla, de amúgy nemtom.
2018. szept. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
*Van egy olyan szám, Emberek: Száz út vár ránk; van egy olyan sora: "Nem kérem, hogy értsd meg , ez egy ilyen világ". Szal ez iylen, így alakultak ki a dolgok, és hát na. Nem feltétlen tudják az emberek ezt maguknak annyira prón kontrollálni, hogy azért még a barátokra is maradjon, jusson ugyanannyi idő.
2018. szept. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!