Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki sokáig magányos volt, aztán végül lettek barátai és/vagy párkapcsolata?

Figyelt kérdés
2018. máj. 30. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Igen, én is ilyen vagyok. Ma már férjnél vagyok és barátaim is vannak. Nem sok, de az a néhány nagyon jó.
2018. máj. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hány évesen lettek barátaid,kapcsolatod kedves első? :)
2018. máj. 30. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

23 éves koromban lett első komoly kapcsolatom. Előtte egy fiúval voltam hosszabb ideig, de az nem volt komoly, meg elég bonyolult volt, akkor 18-19 voltam. 23 évesen megismertem a mostani páromat, azóta is együtt vagyunk , most leszek 29. Igazából sok barátom volt, de 23 éves koromra, mire összejöttem a barátommal, mindegyik szép lassan eltűnt az életemből, azóta 1-2 barátom volt munkahelyről, de az csak munkahelyi barátság volt, amikor váltottam, nem tartottuk a kapcsolatot. Nem hiányoznak barátok az életemből, párom tökéletesen kitölti az életemet teljes egészében.

Szóval visszatérve a párkapcsolatra, egész tini koromban magányos voltam, azt hittem soha nem lesz senkim. Többiek már 16 évesen nem tudom hanyadik emberrel jártak, mindig lemaradva éreztem magamat, nagyon vágytam valakire, önértékelési problémáim voltak, de mindig rossz irányba kacsingattam. A menő srácok tetszettek, de én soha nem voltam jól öltözött, nem voltak menő cuccaim, kicsit szegényebbek voltunk mint a többiek, mai napig nem tudok igazán öltözködni :D veszek valami kényelmeset, ami nem túl drága, és nem túl feltűnő :D ennyi. Ne aggódj, ha egyedül érzed magad, úgyis találsz hozzád illő embert!

2018. máj. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 évvel ezelőttig elég volt 1 barát.Eddig 2 olyan barátom volt 13 év alatt akikkel testvéri viszonyban voltunk.Ők így angolosan távoztak mellőlem.Most 2 igaz barátom van meg pár haver.Most 15 éves vagyok és 12 éves koromig nagyjából nem kellett nekem senki elvoltam a gondolataimmal:DDD Magányos sosem voltam,mindig volt 1 valaki aki ott volt mellettem és a rokonaim akiket mindmáig mindenki másnál jobban szeretek
2018. máj. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!