Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet kezdeni ilyen...

Mit lehet kezdeni ilyen "legjobb" barattal?

Figyelt kérdés

Par hete elkezdte azt csinalni,hogy a beigert talalkozokra nem jon el, nem is jelzi,telot nem veszi fel, aztan kovetkezo napokba nem reagal semmit, aztan kesobb azt mondja szegyellte magat ezutan ezert nem mert jelezni kesobb se. Amit eleinte meg elfogadtam, megbeszeltuk,hogy legkozelebb legalabb szoljon,mert nagyon rossz erzes az ilyen. De folyton megcsinalja ujra. Elmondta hogy sose volt ilyen jo baratja, es senki nem allt meg ilyen kozel hozza,es nem tudja ezeket a dolgokat kezelni,de ez mar akkor is durva...nem akarom elveszteni,de mar magamat se tudom megbantani a sok csalodassal. Ez par hete megy, elotte mindig megbizhato volt, es nem volt nala rendesebb ember, de most teljesen atfordult. Vartam,hatha atlendul ezen ,de sajnos muszaj lesz elengedni,mert ennyi pofaraesest nem birok mar.


Szerintetek kesobb megjohet az esze? Nem ertem amit sokaig megbecsult, azt miert kockaztatja elveszteni ilyen idiota modon?

Valakinek tapasztala hasonlo helyzetrol? Tanacsok?


2018. szept. 27. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
ha már nem szeretne veled jóban lenni,annyi lehetne benne, hogy megmondja. vagy elmeséli, hogy miért csinálja ezt. ne keresed és ha ő sem keres téged, akkor egyértelmű a helyzet, ha meg keres, akkor azért fontos vagy neki, de olyan könnyen ne add vissza magad neki,hanem faggasd ki,hogy ez az egész mire volt jó
2018. szept. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet valami problémája van, nem akar kimozdulni valami miatt, de ezt nem akarja bevallani.

Lehet az is hogy kerül valamiért, lehet pár oka az ilyennek.

2018. szept. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!