Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudna a barátom lenni?

Hogy tudna a barátom lenni?

Figyelt kérdés
Van az osztályba valaki, akit látásból régóta ismerek, de sajnos nem vagyunk barátok! Sok haverja van, én is szeretnék közéjük tartozni, de elég zárkózott vagyok! Nem merek hozzá odamenni, vagy csak témát nyitni! Nagyon zavar engem ez a dolog, de ez van! Szerintetek hogy tudnék vele összebarátkozni

2018. szept. 28. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Valamilyen ürüggyel menj oda hozzá, vagy kérj tőle kisebb szìvességet. Ennek kapcsán elkeztek beszélgetni, ezáltal közelebb kerülhetsz hozzá. Ha ő is szimpatikusnak talál, akkor semmi akadálya, hogy barátok legyetek.
2018. szept. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha van valamilyen csoportos foglalkozás/feladat, próbáld úgy intézni, higy egy csoportba kerüljetek. Akkor muszáj lesz beszélni, megismeritek egymást, és kész is a barátság :D
2018. szept. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!