Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Baratnomre nem számíthatok a...

Baratnomre nem számíthatok a legkisebb dolgokban sem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk barátnők. Sok mindenen mentünk már keresztül. Az elején még leveleket is írt, hogy én milyen jó barátnője vagyok. Mindig az én vallamon sírt, mindig támogattam. Egy helyre jártunk edzésre, ott ismertem meg, de már nem jár egyikünk sem. Szóval már csak neten beszélgetünk. Neki van még 2 legjobb barátnője rajtam kívül. Mindig együtt járnak enni, vásárolni, mindenhová.

Ez nekem kicsit rosszul esik, mivel velem nagyon ritkán jön el bárhová is.(ha nem velük jár, akkor a barátjával)

Úgy gondolom, szegyell engem. O menő lány, én meg egy senki vagyok. Mintha én lennék a netes, a másik kettő meg a publikus barátnői.

De lelkileg sem számíthatok rá minden esetben. Ezt először nem is vártam el, de mostanában jól jönne, ha valaki az én partamat fogná, meghallgatna, és nem érezném azt, hogy csak teher vagyok neki, nem erdeklem. De ez sem mindig van így. Van, hogy visszair, hozzaszol, próbál tanácsot adni.

És amit leírtam ugyanez. Ha kérek valami kis dolgot, tényleg semmi különöset, akkor is egyből a kibuvokat keresi.

Nem tudom mit csináljak. Ez nekem így nem esik jól, viszont egyébként jó hogy "van", minden nap beszélünk, de nem tudom...

Szeretnék változni külsőre és belsőleg is, de nem hiszem, hogy ez feltétele lenne egy barátságnak.

Mit csináljak?

(Nagyon sajnálom, hogy összeszedetlen lett, és az ekezeteket is.)


2018. szept. 28. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy, de lehet, itt az ideje kimozdulnod a komfortzónádból és más barátok után nézni. Pl menj el máshova edzeni, vagy ismerkedj neten. Sok fiatal van hasonló helyzetben, mint te.
2018. szept. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ő nem az igazi barátod,ideje váltani.
2018. szept. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De volt, mikor számíthattam rá, meg mikor náluk voltam mindig adni akart mindent. Vagy ez csak azt jelenti, hogy jó ember és nem azt, hogy jó barát?
2018. szept. 28. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!