Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Igazi barát az ilyen? Mit...

Igazi barát az ilyen? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Előzmények: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__..


Azóta annyi történt, hogy 1x - 2x írt, meg augusztus közepén megkérdezte, hogy át-e megyünk a szomszéd medencébe. Én azt mondtam neki, hogy ne haragudj, nem lehet, mert tanulnom kell. Erre megint be vágja a sértődöttet, amit még mindig nem tudok megérteni, mert augusztusban ő is mindig készül a szeptemberi vizsgaidőszakra. Igaz, ha csak a tanulás akadályozna, egy napot rá szánhatnék, de nincs most pénzem, az egyetem meg itt van, a szüleim sem tudnak mindig fedezni, amint megjön decemberben az ösztöndíjam, vissza is adom anyukámnak a támogatást, mert tudom, hogy neki se nincs. De ha azt mondom a barátnőmnek, hogy "nincs pénzem", azt pláne nem ért meg, ahogy az előző kérdésben is olvashattátok.


Arról nem is beszélve, hogy egész évben hányszor elhívta magamhoz egy délutánra, még csak pár órára sem jött el, mondván, " Tanulnom kell". Akkor most én is pukkadjak?


Ha én írok, akkor beszélünk. Ráuntam a kedvében járni, hiába legjobb barátnő, és hiába 15 éves barátság.


Mi a véleményetek?



2018. aug. 28. 14:22
 1/3 A kérdező kommentje:
A szomszéd medencét úgy értettem, hogy szomszéd város medencéje, tehát utat is fizetni kell
2018. aug. 28. 14:24
 2/3 kiviviki válasza:
100%
Egy kicsit szuneteltesd vele a baratsagot..azt meg megerthetne hogy nincs penzed ilyenekre vagy ha annyira el akar menni akkor fizesse ki neked elvegre a baratnod...nekem is volt ilyen csak en fiu miatt szuneteltettem a legjobb baratnommel a baratsagot de azota elvalaszthatatlanok vagyunk,kibekultunk.
2018. aug. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Látom az előző kérdésed óta még mindig nem sikerült felfognod, hogy ez a lány már rég nem a barátnőd. Egy barát nem viselkedik így, egy barát nem keresi azt, hogy min sértődhet meg, egy barát nem szarik a fejedre hetekig és nem várja meg, hogy minden alkalommal te keresd.. A helyedben nem futnék egy ilyen hisztis pitscha után, akkor se, ha 30 éves a barátság, az emberek változnak és nem feltétlenül egy irányba, amint látod.
2018. aug. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!