Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már képzeletbeli barátnőd?

Volt már képzeletbeli barátnőd?

Figyelt kérdés
2017. okt. 14. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Most lehetséges.
2017. okt. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
xD
2017. okt. 14. 23:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán, de olyan volt hogy egy nagyon régi szinte gyerekkori barátnőm 18 évesen kiköltözött anyjával Németországba, és mivel nem tudtunk mindig beszélgetni, mert még nem volt internet bekötve az albérletükbe, tehát nem volt mindig net közelbe, sokszor beképzeltem őt magamnak hogy itt van velem. Persze ezt csak akkor csináltam ha egymagamban voltam, és ez akkor jött ki rajtam amikor műtötték a lábamat és amikor hazajöttem a kórházból igaz járógipszem volt, de hetekre a szobámba voltam zárva szinte, sokszor voltam egyedül órákat sajnos és akkor annyira vágytam a társaságra hogy ideképzeltem a barátnőmet.
2017. okt. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Most is van, Jillnek hívják:


[link]

2017. okt. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sokáig képzeltem el magamnak egy képzeletbeli legjobb barátnőt, és társaságot. Eleinte még mindenkinek a személyiségét, életét változtattam aztán egyszer mindenkinek lett egy "eredeti" élete. Én is ha egyedül voltam ezzel a képzelettel játszogattam, aztán beláttam, hogy ez nem mehet így tovább, úgyhogy dobtam őket. Még néha-néha azért még elképzelem, hogy na most akkor mit csinálnánk, de ez már csak egy "emlék".
2017. okt. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Most is van XD . ../f
2017. dec. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!