Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek kezdeményezzek?

Szerintetek kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki az evfolyamtarsam , csak néha szemezgetni szoktunk. Most abba a konditerembe jár amelyikbe én, ott is szoktunk szemezgetni, viszont nemrég bejelölt facen, tegnap meg ahogy sétáltam az utcán rám köszönt. Szerintetek kezdeményezzek valami beszélgetést? Akár az ilyenből barátság is kialakulhat ?

17/f



2018. okt. 2. 07:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet ezzel a szemezgetessel azt varja mikor szolsz hozza :D de ha most nincs mit vesziteni ha nem akar ismerkedni ugyis megmondja, vagy ha nem akkor latszik rajta
2018. okt. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ezek után nem kezdeményezel, akkor hülye vagy. :)
2018. okt. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Igen, egyértelműen esélyed van nála. Ne hagyd ki!
2018. okt. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Előbb keresd meg a tökeidet, mert ha ezt itt kell megkérdezni, az azt jelenti, hogy eddig nem találtad meg őket.
2018. okt. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. :) Én úgy gondolom, hogy érdemes volna kezdeményezned egy beszélgetést,mert amikor szemezgetünk, akkor próbáljuk ezzel jelezni,hogy tetszik nekünk a srác és megszólíthatna. Sok sikert, egy próbát megér. :)
2018. okt. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!