Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire veszélyes lelkileg...

Mennyire veszélyes lelkileg egy tinilánynak egy androiddal barátkoznia?

Figyelt kérdés

Elkezdtem nézni a "Frankie vagyok" címü sorozatot a Nickelodeon-on és van benne egy szőke tini (bocsánat, a nevekkel bajban vagyok) aki nagyon rajong a főhősért, aki egy android; legjobb barátnőjének tekinti.


Nekem az a történetszál is durva, hogy egy fiú szerelmes abba az androidba és az anmdroid viszonozza az "érzéseket" ; majd biztos amikor kiderül, hogy nem egy hús-vér ember és így ebből nem lehet egy egészséges, normális kapcsolat, akkor nagyot koppan a fiú.


De én lelkileg kissé veszélyesnek tartom, hogy a szőke lány így kötődik az androidhoz, aki nem egy hús-vér ember, nincsenek önálló gondolatai, érzései. Kissé olyan, mintha az iphone-on a Siri-vel beszélgetnék és őt tartannám a legjobb barátnőmnek...


Szerintetek előnye vagy hátránya van inkább, ha valaki egy androidot tart a legjobb barátnőjének?



2018. okt. 9. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Az ugye megvan, hogy ez nem a valóság?
2018. okt. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem VELED van valaki nagyon komoly baj, ha egy mesét valóságnak tartasz!!!!!
2018. okt. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Az android nem egy oprendszer vagy mi a telefonokon?


Ez sem veszélyesebb, mint mikor Hófehérke beköltözött 7 vadidegen pasihoz...

2018. okt. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hoigy nem a valóság :) - Úgy értettem a kérdést, hogy maga az elképzelés, hogy egy tiunilány egy androiddal barátkozzon, mennyire veszélyes :) hogy ha ez megtörténne; bár tudom hogy ez a sorozat csak fikció, nem valódi :)
2018. okt. 9. 09:10
 5/7 User-Agent ***** válasza:
50%
Sok tini lány kötődik az androidokhoz, ott van példának okáért a Note9-es, állítólag nagyon vonzó.
2018. okt. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

programozóként azt mondom, hogy az egy szoftver


vannak akik kötődnek programozóként vagy pl játékosként egy-egy szoftverhez, vagy az érzelem hatására, egy kitalált karakterhez, de mondhatni ennek van egy egészséges mértéke, ha ezt nem lépi túl a rajongás, akkor nincs gond


volt egy pasi aki pl egy virtuális karaktert vett el feleségül, szerintem ez már sok, de ha ő ettől boldog, igazából senkinek nem árt vele

2018. okt. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mekkora hülyeség. Most mondanám, hogy bezzeg az én időmben, de igazából már akkor is volt ehhez hasonló agymenés.

Amúgy rohadtul veszélyes androiddal barátkozni! Ne felejtsük el, hogy rengeteg gonosz android van, pl. leghíresebb a terminátor:D. De most komolyan, az Android egy tárgy, még csak nen is élőlény, ne barátkozzon vele.

2018. okt. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!