Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ez, hogy "eltűntem"...

Miért van ez, hogy "eltűntem" számukra?

Figyelt kérdés

Mióta elköltöztem a városból vidékre olyan úgy érzem mintha "eltűntem" volna az ismerőseim, barátaim számára pedig csak 20 kilóméterrel költöztem arrébb e kisebb településre.

Azóta azt vettem észre, hogy alig keresnek a barátaim, ismerőseim, alig írnak vissza facebookon is, alig találkozunk. Mikor hívom őket, hogy töltsünk együtt szabadidőt vagy beszélgessünk, egyeztessünk hogy elmenjünk együtt valahová mostanában sosem érnek rá más programjuk van. Úgy érzem mintha egyre jobban kezdenék egyedül lenni és elveszíteni a barátaimat, ismerőseimet és ez által a társasági életemet.

Mi lehet ez ?



2018. okt. 10. 20:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Pedig amíg folyamatosan ott éltem, egészséges mozgalmas baráti, társasági életem volt. Mitől lehet ez a változás?
2018. okt. 10. 20:51
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze ahhoz, hogy épp faluba költöztél. Egyszerűen csak nem vagy a közelükben és most meglátszik, hogy kik a barátaid és kik voltak csak a haverjaid. RIP
2018. okt. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az lehetséges.
2018. okt. 10. 20:59
 4/6 anonim ***** válasza:
#2 Igaza van.
2018. okt. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most, hogyan értékeljem át a dolgokat? Mi tévő legyek? Mi a helyes?
2018. okt. 10. 21:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok, csak a volt munkatársaimmal.Sok évig együtt dolgoztunk, nagyon jó viszonyban.Eljöttem a cégtől, és onnantól szinte töröltek.

Eleinte nagyon bántott,de mára megszoktam, és rájöttem, nem is jelentett a kapcsolatunk annyit, mint akkor hittem.

2018. okt. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!