Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Amely csávó magas, izmos és...

Amely csávó magas, izmos és jóképű miért van úgy elszállva magától illetve miért van ilyen öntelt undorító, nárcisztikus személyiségük?

Figyelt kérdés

Ha tudnák mennyire alacsony szinten vannak agyilag biztosan szembeköpnék magukat?


Amúgy ferfiként írom ezt.


2018. okt. 12. 13:39
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Mennyi gátlás és önbizalomhiány kell egy ilyen kérdés kiírásához?
2018. okt. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

10


De miért beszélsz mellé? Ezzel a megnyilvánulással egyébként pont azt igazolod amit leírtam a magasakról, sportosakról?


Nem az a baj, hogy magasak, izmosak, hanem az, hogy ez rendszerint túlzott, idegesítő és alaptalan, értelmetlen magabiztossággal jár amihez társul egy korlátolt, felszínes, egocentrikus, önimádó személyiség amely hányingert gerjeszt bennem. Kb olyan mint amikor egy nagyon szép érett piros almába beleharapsz és mit látsz...nyüzsögnek a nyüvek az alma belsejében. Ilyenkor ugye az ember összehányja magát.


Az izom szép...de ez nem jogosít fel arra senkit, hogy atyaúristennek érezze magát hiszen ő is csak egy ember mint az összes többi és nem kell lenézőnek lenni inkább fejleszteni a belsőd, lelked stb mert súlyosak a hiányosságok.

2018. okt. 12. 19:08
 13/31 anonim ***** válasza:
26%

Nem igazoltam semmit ellenben olyan irigy vagy hogy elkèpesztő.

Jah ès nem feleltèl a kèrdèseimre sem.

Belsőmmel semmi baj,senior mèrnök vagyok,plusz baràtnőm gyönyörű tündèr olyan aki veled szóba sem àllna mert nem tartasz semmilyen szinten sem.

2018. okt. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

13


Mekkora egy gyökér vagy. A mérnökök biztos nem ilyen gyökerek.

2018. okt. 12. 20:09
 15/31 anonim ***** válasza:
0%

Miért is?

Fàj az igazsàg?

Pedig senior szoftverfejlesztő vagyok,nem èrdekel elhiszed-e.

Nem tudom mi bajod az izmosakkal?

Told le magas edzeni ès lesznek lehetősègeid csajban is,plusz fejleszd a belsődet,egyből lesz igazi nőd plusz karriered is.

2018. okt. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
51%

Az izmossággal "csak" annyi a baj, hogy azzal felszínes nőket lehet bevonzani. Olyanokat, akik a külsőre nedvesednek.

Lehet pénzzel is csajozni, azzal meg bevonzasz egy rakás anyagias nőt. Akkor már olcsóbb és egyszerűbb prostihoz menni, ugyanaz a kategória a kettő, csak árban térnek el...

2018. okt. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

15


Úristen te aztán jól el vagy szállva magatól. Anyukád nem tanított egy kis szerénységet?

2018. okt. 12. 20:55
 18/31 anonim ***** válasza:
0%

,,Az izmossággal "csak" annyi a baj, hogy azzal felszínes nőket lehet bevonzani. Olyanokat, akik a külsőre nedvesednek."

Egy önmagára igényes vonzó nő,akire rànèzel ès szinte elmèsz az mind nèzi izmokat,ruhàdat memnyire van vonzó èleted sőt minden csaj erre masztizik otthon màs kèrdès,hogy minket nem kaphat meg bárki mert hatalmas az elvàràsunk,meg is tehetjük nyilvàn,keveset kell dumálni,hamar nedves a bugyi.

Prostizni a lúzerek prostizzanak hozzànk a csinosabbnàl csinosabb nők jönnek ès odaadóak főleg hogy a karrirerben is azèrt ott vagyunk.

Ez az igazsàg.

Az màs kèrdès,hogy mivel olyan nőm van akire màs csak àlmodhat sőt fizetne is érte,ìgy nem kell màs.

Akkor minden nő felszínes mert mind gerjed rá,màs kérdès nem kaphat meg bárki,ehhez meg kell felelni nagyon kemènyen.

2018. okt. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%

17-es csak tisztàban vagyok magammal ès tudod mit èn vàllalom magam.

Megtehetem,csak a magyar inkàbb rinyàl,èn teszek magamèrt,fejlesztem magam belsőleg is,karrierben is,testem is.

Nekem olyan nőm akiről te csak àlmodhatsz meg max fizetsz èrte.

2018. okt. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

19


Úristen szánalom vagy. Bárcsak fellőnének a Holdra az összes idióta cicababával...

2018. okt. 12. 22:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!