Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Amely csávó magas, izmos és...

Amely csávó magas, izmos és jóképű miért van úgy elszállva magától illetve miért van ilyen öntelt undorító, nárcisztikus személyiségük?

Figyelt kérdés

Ha tudnák mennyire alacsony szinten vannak agyilag biztosan szembeköpnék magukat?


Amúgy ferfiként írom ezt.


2018. okt. 12. 13:39
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%

Mi a bajod?

Irigykedsz?


Amúgy mit idiótázol?

Mi a bajod?

Mi lenne ha lemennèl gyùrni?

Mi lenne ha tennèl magadèrt?


Nekem van párom,te frusztrált vagy.

2018. okt. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Max az eszedért irigyellek :)


Járok edzeni, magas is vagyok, és építkezési vállaltnál dolgozom magas pozícióban és félvér barátnőm van. De attól amiért ezt nem írtam le nem jelentette azt, hogy alacsony, csúnya, vézna, szűz, csóró lennék.


Ettől eltekintve nem vagyok elszállva, a földön járok, senkinek nem dicsekszem, úgy amint te teszed minden levegővételeddel.


Attól amiért nem állok rosszul, attól meg lehetnek megfigyeléseim...és a megfigyeléseim szerint a srácok 98 %-a nagyon el van szállva magától amiért a genetika lottóján nyert.


De ne feledjétek: Ti sem vagytok különbek, nem értek senkinél sem többet, sőt. Ideje leszállni a földre, az emberi életet nem csak punciban meg pénzben mérik. Vagyis talán 90-es IQ alatt igen.

2018. okt. 12. 22:50
 23/31 anonim ***** válasza:
0%

Nem dicsekszem de borzalmas ahogy gondolkodsz.

Ha tènyleg kigyùrt lennèl meg lenne olyan nőd akkor nem lennèl frusztrált.

Lazìts és menj edzeni.

2018. okt. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Gusztustalan, hogy egy ilyen személyiségű palinak van barátnője! Rohadsz belül tesó.
2018. okt. 13. 10:15
 25/31 anonim ***** válasza:

Jah mert elègedett vagyok magammal ezèrt gondolod ezt,tudom jobb lenne ha beàllnèk bègetni meg elègedetlenkedni.

Csak tettem mindenèrt az èletemben,tanulàs,edzès,nyelvek.

Inkàbb te rohadsz haver.

Te meg a többi hasonszőrű ennek a felèt se bírta volna.

Èrdekes a nők mindig is imàdtak engem kerestèk a tàrsasàgom,èlet igazol engem,ès vàlogatni is tudok ha akarok.

2018. okt. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

25


Folyamatosan dicsekszel...el vagy alélva saját magadtól. Nem veszed már észre? Ezek a súlyos nárcizmus jellemzői és kezelést igényel. Lehet, hogy találsz hasonszőrű nőt magadnak aki mindent pénzben meg külsőben mér de az is hasnlóan gusztustalan nő mint amilyen te vagy.

2018. okt. 13. 10:33
 27/31 anonim ***** válasza:

Az lehet csak tudod èn nem vagyok frusztràlt veled ellentètben ès a sporttàrsaim sem azok.

Ellenben veled,te is ilyen balàzska vagy,sőt tuti ő vagy,aki a kutyànak sem kell.

2018. okt. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

De ki frusztrált te barom?


Egyedül az ilyen idióták miatt vagyok frusztrált mint te vagy. Csak igazolod a kérdésem folyamatosan.

2018. okt. 13. 14:44
 29/31 anonim ***** válasza:

"félvér barátnőm van"


Ez valami értékmérő, te szerencsétlen?!

2018. okt. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

29


Tisztáznom kellett a másik idiótával, hogy mi a helyzet, mert ostoba feltételezésekbe ment bele, miszerint kutyának nem kellek, alacsony vagyok, csóró, vézna meg ilyenek.


Egyébként nem dicsekvésnek szántam csak érzékeltetni akartam, hogy egy olyan embernek van ilyen véleménye a magas, izmosakról akinek úgyszint meg van minden az életében. De attól még lehet véleményem másokról, és nem muszáj feltétlenül pozitív véleményem legyen mindenkiről azért remélem.

2018. okt. 13. 17:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!