Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet 30 évesen új...

Hogyan lehet 30 évesen új barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy elköltöztem másik városba, ahol szinte senkit nem ismerek, csak a munkatársaimat. Szeretnék új barátokat szerezni, de nem tudom, hogy ennyi idősen, hogyan lehetséges?

2018. okt. 14. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:

PL. itt is szerezhetsz új barátokat. :)

Merre van ez a bizonyos város?

2018. okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom.
2018. okt. 14. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egy éve költöztem új városba (kisvárosból Debrecenbe). Nagyon magányos voltam, de nagyon örültem annak, hogy itt ennyi lehetőség van kikapcsolódásra, így elkezdtem latin táncra járni (bár azt hamar abbahagytam, mert nem mozgatott át annyira, mint igényelném egy tánctól, de szerintem tök jó ismeretségeket lehet ott találni, tudom, hogy szoros baráti társaságban vannak az emberkék ott).

Ami nálam a változást hozta az a társasjáték est és a pub kvíz estek. Mindkettőre járok azóta is rendszeresen és kialakult egy teljesen új baráti társaságom. Szerveződött egy csapatom a kvízeken, társas esten meg néha vadidegenekhez is csapódunk és tök jókat lehet játszani úgy is. :)

Pesten sok ilyen lehetőség van. Eljárhatsz nyelvtanfolyamra is, vagy sportolni vagy ilyen hobbikörökbe.

2018. okt. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem faluban jóval kevesebb lehetőség lenne, de Budapesten biztos akad hely bőven ahová lehet járni és ismerkedni.
2018. nov. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!