Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez most barátság vagy micsoda?

Ez most barátság vagy micsoda?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ez nagyon hosszú lehetne de megpróbálom röviden összefoglalni. 22 éves fiú vagyok. Van egy nagyon jó barátom gimiből, mostanában egész sokat találkozunk és a középiskola végével sokkal jobb lett a viszonyunk. Én eléggé szorongó és visszahúzódó vagyok. Haverom teljesen az ellentétem :D


Tökre várom mindig, hogy találkozzak vele, eléggé felnézek rá, de nem tudom miért. Elég sok mindent köszönhetek neki, de olyan fura érzés... Tökre örülök ha ír rám, tényleg jobb lesz a napom :D De sejtem, hogy ez kicsit túl sok már. Ti éreztek ilyet (fiúk) barát iránt? Eléggé bzisan hangzik.


2018. okt. 23. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Az is. :)
2018. okt. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ebben a világban az a férfi már rögtön b*zi, aki fontosnak tart egy másik férfit. Amíg nem érzed azt, hogy minden percben vele akarsz lenni, kéz a kézben, s nem arra gondolsz minden lefekvéskor, hogy bárcsak ott lenne melletted - addig NEM vagy b*zi. Az, ha sokat köszönhetsz valakinek, és emiatt kedveled, sőt szeretsz a társaságában lenni, azt úgy nevezik barátság.

Az első hozzászólóhoz hasonló emberekből álló többségi társadalom számára a barátság kimerül a közös meccsnézésben, piálásban és facebookozásban. De attól még vannak olyanok, akik mind érzelmi,- mint értelmi szempontból meghaladják a tömeget, s úgy tűnik te is ilyen vagy.

Ne foglalkozz másokkal. Keresd nyugodtan a barátodat, s esetleg elmondhatod neki is ezt az aggályodat: megkérdezheted, sok vagy-e számára, mert te nem akarsz neki rosszat, csak hát neked nincsen túl sok barátod, és ezért a figyelmed nagy része ő rá koncentrálódik. Ha azt mondja, zavarja, az sem jelenti azt, hogy b*zi vagy... Ha pedig azt mondja, nem zavarja, akkor nyugodtan gondolhattok egymásra sokat. Én tökre örülnék, ha lenne valaki, aki gondol rám.


26f

2018. okt. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez semmiképpen nem melegség, akkor lenne az, ha felállna rá. Viszont barátságnak is elég kiegyenlítetlen, én inkább azt mondanám, ő a példaképed. Majd megjön az önbizalmad, lesz több barátod, barátnőd is, és akkor egyenrangúbb lesz ez a barátság is.
2018. okt. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Eleve túl van misztifikálva az azonos neműek testi vonzódása. Meg van bélyegezve, ki van gúnyolva, le van alázva egy olyan dolog, amit senki sem tudatosan választ magának.

De! Meleg érzelmek nélkül is lehet mély lelki kapcsolat két srác között. Nekem is volt ilyen. Egyikünk sem volt meleg, de sülvefőfe együtt, még holdfényes dunaparti sétát és egyéb, romantikusnak mondható programot csináltunk. Mert szerettük ezeket a feelingeket. Úgyhogy ismerős az érzés. Sajnos a srác egy idő után kifordult önmagából és teljesen megszakad a kapcsolat, de az a két év nekem lelkiekben többet adott, mint egy konvencionális párkapcsolat.

2018. okt. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem meleges.

Max csak akkor ha úgy érzed, hogy fizikálisan is vonzódsz hozzá.

2019. jan. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!