Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Másnak is elege van már a...

Másnak is elege van már a sablonos ismerkedésből?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nincs kedvem beszélgetni senkivel.

Már tudom hogy én vagyok ma a 100. nő akire ráír az illető, a férfiaknak ez biztos jó unaloműző..

szia, hány éves vagy, mit dolgozol, mizu erről szól csak minden beszélgetès. Más is unja ezeket a köröket?


2018. okt. 23. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Told le egyből a bugyit és nem lesz ez
2018. okt. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Valamennyire egyetértek veled, de az mondjuk jobb lenne ha úgy kezdene egy fiú, hogy: Szia, mekkora melltartót hordasz? Milyen színű bugyi van rajtad?
2018. okt. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Fel kéne állni a gép elől. Nem?
2018. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, és nem csak a beszélgetéseket unom, hanem sokszor az embereket is. Pedig én fiú vagyok, nem kell tűrnöm, hogy napi 30 üzenetet kapjak az internet Don Juanjaitól, de még így is beleuntam az ismerkedésbe (barátkozás és párkapcsolat értelmében is). Természetesen az nem lenne ellenemre, ha nem egy személyiségtelen, gondolkodásképtelen, saját véleménnyel nem rendelkező ember írna rám, de ilyenre nagyon ritkán van példa.
2018. okt. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Élőben is ez történik!!!
2018. okt. 23. 21:47
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem egyszerűbb letenni egy húszezrest az asztalra és elkerülni ezt a felesleges színjátékot?
2018. okt. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem, élőben teljesen más a helyzet. Mozdulj ki, ne csak a gép előtt mereszd a segged. Ha lenne elfoglaltságod, akkor nem ilyen apróságon idegesítenéd magad. Sajnos ez az igazság. Túl sok a felesleges szabadidőd.
2018. okt. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi baja van itt mindenkinek? :D Jézusom ez az oldal... jobban is jársz kérdező, ha nem beszélgetsz túlzottan az emberekkel, mert itt is látható, hogy nagy baj az agybaj.
2018. okt. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi az, amire vágysz, hogyan szeretnél ismerkedni?
2018. okt. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én saját magam részéről már rájöttem ,hogy nekem ezek a direkt ismerkedések/randik nem jönnek be. Direkt annyit jelent ,hogy neten megismerem megbeszélünk 1 találkozót és randizás megtörténik az illetővel. Olyan direkt és szándékos az egész. Volt hogy külsőre az illető jól is nézett ki, személyisége is rendben volt, de hiába voltam túl a 10. Találkozón vele egyszerűen semmilyen érzelem nem jött fel vele kapcsolatban. A 2. Hét után ő mondta ki hogy ez így neki nem jó. Ugyan is mikor nála aludtam a szexre nemet mondtam. Ez neki nem tetszett.

Szerintem én ráhagyom a spontán ismerkedésekre a szerelmet. A való életben ha kell összetalálkozom véletlen valahol azzal akit nekem szánt a sors. Elég nyálas de ez az erőltetés nekem nem megy. Spontán kell történnie valaminek és az jó lesz.

2018. okt. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!