Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Öngyilkosság? Nem bírom...

Öngyilkosság? Nem bírom feldolgozni hogy itthagyott.

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom feldolgozni hogy elveszítettem őt. Voltak jó barátaim az életbe viszont ő sokkal többet adott. Azt hittem hogy ez örökké fog tartani. Őszíntén szólva nem is tudtam aludni semmit se. Annyira nagy űrt hagyott bennem hogy nem tudom feldolgozni. Az utóbbi időben megváltozott és hanyagolt engem. Tegnap este pedig lelépett. Nem tudom feldolgozni.
2018. nov. 1. 06:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Te többet érzel iránta mint barátság, igaz? :D

Ha veled akarna lenni akkor veled lenne, ez ilyen egyszerű.

Öngyilkos akarsz lenni? Akarsz vagy nem akarsz, ez itt a kérdés? Ha öngyilkos akarnál lenni akkor megtennéd :)

Mi lenne veled ha a barátnőd szakítana?

Jó kérdés, mi?


Figyelj :D

Nem akarsz velem cserélni? Egy anyám és testvérem van,nincs munkám, nincsennek barátaim,nincsen célom az életben, egy olyan városba vagyok ahol nem beszélik a magyart, nincs lehetőségem tovább tanulni, napi 1x eszek, levagyok gyengülve, sovány vagyok, remegek, szédülök, napi szinten vannak fájdalmaim :) Nem szeretnél velem cserélni? Szívesen lennék a helyedben :D


Ezzel csak azt akartam írni, hogy van akiknek sokkal rosszabb az életük :)

De ezt hiába is írtam mivel az emberek egy önző lények és csak a saját problémáik létezik számukra :D

2018. nov. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Bár tudnék segíteni neked 11-es :( Kitartás!
2018. nov. 1. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!