Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most én vagyok a hibás vagy...

Most én vagyok a hibás vagy jogosan haragszom?

Figyelt kérdés
Van egy lány, ismerem már jó ideje. Pár hete elmondtam neki, hogy kicsivel többet érzek barátságnál. Ő viszont nem. Volt egy kis mosolyszünet,aztán írtam neki, hogy béküljünk ki, nem szeretnék haragban lenni vele. Aztán rámírt az anyja, hogy ugye nem bántottam, mert régen mindig mesélt, hogy milyen jóban vagyunk. A lány elmondta neki, hogy én többet érzek. Azt hittem, hogy ez nem tartozik az anyjára.. És ez rosszul esett számomra, hogy nem maradt köztünk. Aztán írtam a lánynak dühömben és elköszöntem, nekem ez így nem kell. Én voltam a hibás? Kibéküljek vele? Ha igen, hogyan?
2018. nov. 2. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel a lány iránt érzel többet, rá tartozik ő meg annak mondja el akinek akarja. Anyukának nem kellett volna írnia neked.

Amúgy meg szerintem ne csinálj semmit, úgyse tudod elfogadni, hogy nem akar tőled semmit, most is megsértődtél egy apróság miatt.

2018. nov. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!