Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Ahova költöztem...

Mit csináljak? Ahova költöztem van egy srác, aki mindenáron találkozni, barátkozni akar velem, viszont van 2 tulajdonsága ami engem zavar. Heteroszexuális férfi vagyok, csak haverkodom! Interneten akadt rám. Facebook.27f

Figyelt kérdés

Ő nem tudom, hogy hetero e, mert volt rá példa, hogy "puszikával" köszönt el, amikor lelépett és ez nálam kicsapta azért a kismegszakítót.


Az egyik gond, ami iszonyúan zavar, hogy süket. Nem tehet róla, de ronda nagy hallókészüléke van és engem ez zavarna, valahogy ezek a dolgok zavarnak. Sajnálom őt ezért, de ez nekem sok. Most lehet leszólni. Amúgy műthető lenne neki....


A másik, hogy ez az ember vagy 200 kiló és olyan tokája van, mint molnár kikinek. Elég igénytelen kinézete is van.


Probléma, hogy jószándékú, jól ellehet vele baromkodni néha neten, de élőben nem kívánom, vioszont ő iszonyúan erőszakosan nyomúl hogy találkozni akar. Próbáltam már finoman lekoptatni és megkérni hogy hagyjon békén, de mindig csak időt kér, illetve kérdezgeti, hogy jó irányba változik-e, nem e annyira nyomulós....


Mit tegyek? aszperger szindrómám van, aminek semmi külső jele nincs, de iszonyúan nehezen kezelem, bonyolúltnak találom ezeket a helyzeteket. Vannak rendes barátaim hálistennek. Nem sok, de aki van az IGAZI! Illetve van egy BFF-em is :)


2018. nov. 2. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért zavar, hogy süket?
2018. nov. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az zavar, hogy akkora hallókészüléke van, hogy a holdról is látni.
2018. nov. 2. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Remélem majd te is süket leszel és majd atérzed...
2018. nov. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok fajta hallokeszulek fajta van, van akinek csak kicsi, mert csak nagyothallo, aki meg teljesen suket, annak meg nagy, vagod?
2018. nov. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs a hibaert, de gyorsan irtam és annyira felb*szott a logikad....
2018. nov. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!