Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy találtatok barátokat...

Hogy találtatok barátokat felnőtt korotokban?

Figyelt kérdés

Azt hiszem szerencsés vagyok, hiszen két legjobb barátom is van. A párom, és a barátnőm, akivel már 10 éve ismerjük egymást.

Az idei évemben rengeteg "barátságot" leépítettem, letisztult körülöttem minden, és látom már, hogy kivel érdemes körbevennem magam, és kivel nem.

A sok töltelék kapcsolat elhagyása után, viszont borzasztóan magányosnak érzem magam. Nagyon szeretem a páromat, és a barátnőmet is, de nyilván ők se mindig érnek rá csinálni valamit, és valamikor csak úgy egyedül maradok.

Most fogom befejezni az egyetemet, ahol sajnos nem leltem igaz barátokra. A munkahelyemen sem, nem is nagyon beszélget senki egymással.

És mindig az a mondat járja a szülőktől, hogy " az igaz barátságok gimnáziumban köttetnek". Az érdekelne, hogy titeket, hogyan talált meg a felnőttkori barátságotok? Mibel különbözött ezt a többitől?

Nektek is volt már ilyen, hogy letisztítottátok magatok körül az embereket, és újra kellett építeni?

Ezt nem lehet erőltetni, de hogy kezdenek el megtalálni a barátok felnőttkorban?



2018. nov. 2. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Pl gyakorin, vagy továbbtanuláskor

Amikor már valami közös dolognak a szeretete vitte oda az embereket; tehát hozzá hasonló.

Nekem vannak olyanok.

2018. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szinte csak felnőttkori barátságaim vannak, a közös érdeklődés, közös hobbi hozott össze ezekkel az emberekkel. Gyerekkoromból igazából csak ismerősökről beszélhetünk.
2018. nov. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem is felnőttkori van csak, egy barátnőm maradt meg akivel gimiben egy osztályba jártam de egyetem után/közben megszakította velem a kapcsolatot. A mostaniakat sport, egyetem, metál és állatmenhely témákban szedtem össze.
2018. nov. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!