Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit szolnátok? Kire haragud...

Ti mit szolnátok? Kire haragudnátok?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt barátommal. Barátnőmet általános iskolás korom óta ismerem. Nem voltunk nagy barátnők, 8. osztályig. Ott egy évig legjobb barátnők voltunk. Utána egyszerűen nem akart velem beszélni, nem mondta el miért. Középiskolába nagyjábol kibékültünk beszélgettünk, de nem volt erről szó.

Barátommal mikor össze vesztünk, barátnőm megkérdezte ráírjon-e. Mondtam nem kell, NE írjon, ne avatkozzon bele majd mi megbeszéljük. De ő persze ráírt amiről én nem tudtam. Barátom se mondta el. Csak rá 2 hónapra kb. Egy ideig beszéltek, kiakarta a barátnőm töröltetni vele az üzeneteket, miattam. Ez kb. 1 éve volt.

Most kiderült, hogy több barátnőm barátjára is irkált. Azt hazudta, hogy barátom írt rá. Én megkérdeztem, de megmutatta, mert nem törölte ki. Amikor barátommal megszakította a kapcsolatot, aznaptól nem szólt hozzám.

Mi a véleményetek? Van emiatt okom barátnőmre még haragudni?

Nem akarok ezeken túl vele barátkozni, nem bízok benne. Főleg, hogy minden barátnőjével megcsinalja.



2018. nov. 8. 00:23
 1/2 October15 ***** válasza:
Reggelt. :D Hát mégis miről beszéltek? Mert azért nem m1.
2018. nov. 8. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Furcsa, hogy minden fiúnak írogat, szerintem komoly önértékelési gondjai lehetnek. Én ismertem hasonló lányt, kényszeresen rámászott a barátnői pasijaira, csak azért, hogy érezhesse, hogy ő is elég jó csaj... A te barátnőd elvileg nem jutott idáig, de mindenképpen megérne egy beszélgetést, hogy mégis, mire jó neki, hogy folyamatosan beavatkozik mások kapcsolatába.


Persze, lehet, hogy ő tényleg ilyen "barátkozós". De az esetek nagy részében nem erről van szó. A lány, akiről én írtam, nem tette ki a barátnő szűrét, sokáig ráhagyta a dolgokat, mert úgy gondolta, a legjobb barátnő fontosabb, mint bármilyen pasi. Aztán amikor egy napon szembe hazudta a barátnő, akkor rájött, hogy nincs értelme olyanra vesztegetni az idejét, aki ennyire beteges, és még csak tudatában sincs annak, hogy amit csinál, az undorító.

2018. nov. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!