Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet a barátom egy férfi?

Lehet a barátom egy férfi?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, van párkapcsolatom. Vannak gondjaink, de dolgozunk a megoldásán, így mostanság egészen jól haladunk.


Megismertem egy férfit és mivel nem nagyon vannak barátaim, azt remélem, hogy lehetünk barátok, mivel elég jól el tudok vele beszélgetni (a barátom tud róla).

Most viszont találkozni szeretne (egy városban lakunk, csak nem volt a városban, mivel dolgozott...sofőr). Nem tudom, hogy vajon megérti-e és ha igen, akkor valóban lehetünk-e barátok?


Valaki van, akinek van férfi barátja?


Nem akarok tőle semmit, tudja ő is, hogy van kapcsolatom.


2018. nov. 10. 13:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem csak akkor, ha neki is lenne párkapcsolata.Másképp nem hiszek a női-férfi barátságban.
2018. nov. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%

Nekem volt/ van férfi barátom. Igaz velük a kapcsolatom előtt ismerkedtem meg, úgyhogy mindenki tud mindenkiről. Nálunk nem volt gond ebből. Viszont az egyik ilyen barátságnak akkor lett végre mikor neki is barátnője lett, aki nem engedte hogy tovább tartsuk a kapcsolatot. A másik férfi barátomnak is éppen most lett barátnője,egy ideje ő is hanyagol emiatt.

Ha tényleg ő sem akar tőled semmi többet, kizárólag barátságot, és tiszteletben tartja a kapcsolatod (te is az övét) akkor természetesen működhet. Sokszor tapasztaltam, hogy sokkal normálisabban gondolkodnak a férfiak mint a nők...

N

2018. nov. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Abban sajnos nem vagyoj biztos, hogy ő nem akar semmit...de én a nőkkel nem jövök ki sajnos. Igyekeztem, de nem megy, hogy barátnősdit játszak.


Megértem, ha nem lehetséges, de örülnék, ha valami csoda folytán mégis jó barátokká válhatnánk.

2018. nov. 10. 13:53
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, csak férfi barátaim vannak, én se jövök ki a nőkkel. De felnőtt korban ez már nagyon ritka, mindenki párt akar, nehezen lehet kialakítani ferfi-no barátságot. Persze nem lehetetlen, nekem is sikerült 22 évesen még egy férfi barátot szereznem. De neked kell tudnod, érezned, hogy érdeklődik utánad az adott pasi vagy sem. Ha igen, abból sosem lesz barátság. 26/N
2018. nov. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az tényleg igaz, hogyha érzed hogy ő többet akarna, akkor nem lesz abból soha őszinte barátság. Rosszul fogja érezni magát ha a párodról beszélsz, féltékenykedés lesz stb. Tisztázzátok.
2018. nov. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Többet akar hidd el, nem érdemes talizni vele, csak tönkremegy a kapcsolatod. HA van barátos ésmégis más férifakkal barátkozol akkor az idegen srác ezt úgy is értheti hogy azért talizol vele mert a barátoddal már nem jó és így el is fog követni mit tud hogy ő legyen az aki majd megvígasztalhat
2018. nov. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Sokan köpködni fognak, de én őszintén megírom. Nincs igazi barátság férfi és nő között. Főleg nem ilyen "megismertem hirtelen" szituációban.

A barátod helyében pedig azonnal dobnálak ahogy kiderül.

Kb ennyi.

Jó lenne, ha elfelejtenétek már ezt a "csak barátkozom" dolgot.

2018. nov. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Mivel nem talákoztam vele, ezért szerintem nem ia mondható rám, hogy tettem bármi rosszat. :)

Pont ezért nem találkoztam eddig, mert a kapcsolatom fontosabb.

2018. nov. 10. 16:11
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Mondtam, hogy köpködni fognak. :D Jaj ti naív kis nyuszicsibegumicukorkák... <3 Persze persze tudom... a legjobb férfibarát aki mindig melletted van. :) Na meg a barát akkor is barát ha beteszi. :D
2018. nov. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#9: Ne magadból indulj ki. Illetve nem értem ezt a bunkó hozzászólást. Senki nem "köpködött"téged. Nem is reagált senki a kommentedre. Ellenben mi le vagyunk pontozva holott nem tudom hogy saját véleményeken mit lehet lepontozni.
2018. nov. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!